Šiuos pigius skrydžius radome ,,Azuon'' programos dėka!
Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Neįtikėtina lėktuvo bilietų kaina į pramogų sostinę - Las Vegasą! Skrydžiai vykdomi iš Švedijos sostinės ir skrendama tiesioginiu skrydžiu! Tiesa reikia paminėti, jog skrendama su pigiomis ,,Norwegian'' oro linijomis, todėl į kainą įskaičiuotas tik rankinis bagažas, tačiau tai neturėtų pridaryti daug rūpesčių, kai lėktuvo bilietų kaina yra tokia maža. Skrendama jau gruodžio mėnesį. 

Las Vegasas - miestas Dykumoje! Miesto statusą gavęs vos prieš daugiau nei šimtą metų, spėjo išgarsėti visame pasaulyje, kaip daugiausiai lošėjų pritraukiantis miestas! Jei esate naktinio gyvenimo gerbėjas tai Las Vegasas yra skirtas Jums!

las

Skrydžio data: 2017

Sausio 21 - vasario 4

Skrydžio maršrutas: Stokholmas - Las Vegasas - Stokholmas

Norėdami nusipirkti bilietus ar pakeisti kelionės datą, tai galite padaryti paspaudę šią nuorodą.

lasNorėdami nusipirkti pigius lėktuvo bilietus, siūlytumėme nedvejoti – kuo pasiūlymas geresnis, tuo bilietai bus greičiau išpirkti. Jeigu Jus domina kitos kelionių kryptys ir norite sužinoti pigiausių bilietų pasiūlymus bei turite klausimų, prašome kreiptis nurodytais kontaktais. Pasistengsime su Jumis kuo greičiau susisiekti ir pasiūlyti Jums geriausius variantus.

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį. Kadangi mes neimame jokių mokesčių už teikiamas akcijas ir pigių lėktuvo bilietų paieškas, būtume labai Jums dėkingi jei viešbučius rezervuotumėte per mūsų booking.com paieškas kurias rasite kiekvienos naujienos apačioje.  Tai padeda mums judėti toliau ir stengtis atrasti vis geresnių pasiūlymų, kuriais galime dalintis su Jumis.


Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ