Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Pigūs lėktuvo bilietai į Malaizijos sostinę - Kuala Lumpūrą! Skrydžiai iš Danijos sostinės Kopenhagos - nuo 379 eurų! Rekomenduojama skrendant į Pietryčių Aziją aplankyti ir šalia esančias salas, kurias nebrangiai pasieksite su pigių oro linijų kompanija Air asia.

Malaizija - tolima Pietryčių Azijos karalystė, nuo Lietuvos nutolusi apie 9000 km. Malaizija  yra kontrastinga šalis, kurioje susilieja daug skirtingų kultūrų, religijų. Šalis, kurioje gyvybe alsuoja seniausios pasaulio džiunglės su unikalia gyvūnijos įvairove ir jose tebegyvenančiomis gentimis.Malaizijos salos pakerės Jus savo grožiu, baltu paplūdimio smėliu ir žydru vandeniu.

Malaizijai priklausančios nuostabaus grožio salos, kurių dauguma nėra labai išreklamuotos, todėl dar nesugadintos masinio turizmo ir vis dar galima surasti tikrą rojų Žemėje su pakankamai išvystytomis ir kokybiškomis paslaugomis turistams.  Sostinėje Kuala Lumpūre galima savo akimis pamatyti įspūdingus– 451m aukščio Petronas bokštus dvynius. Malaizijoje galima rasti beveik viską - išskyrus tikrą žiemą, nes jos čia nebūna, bet yra galimybė pasimėgauti dirbtiniu sniegu su žiemos imitacija po uždaru stogu.

malai

Kelionės data: Sausio 20 - vasario 4

Kelionės maršrutas: Kopenhaga - Amanas - Kuala Lumpūras - Amanas - Kopenhaga

Patarimas!
Skrisdami atgal iš Kualą Lumpūro į Kopenhagą, kelionę galite baigti Jordanijos sostinėje Amane ir iš ten tiesioginiu skrydžiu grįžti į Kauną! Jordanijoje tikrai verta pasilikti bent porai dienų, kur pamatysite garsiąją Petrą, Negyvąją jūrą ir kitas garsias Jordanijos vietoves!

Kur pirkti lėktuvų bilietus?
Nusipirkti  lėktuvų bilietus galite paspaudę šią nuorodą

kualViešbučio užsakymas
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ