Suradome pigius bilietus iš Londono į Patagonijos kraštą, kuris randasi Angentinos ir Čilės pasienyje. Jei dviejų parų kelionė ir daugiau nei 12 000 km Jūsų negąsdina, ši kelionė kaip tik Jums!

Patagonija – regionas Pietų Amerikos pietuose. Išsidėsčiusi Argentinos ir Čilės teritorijose, į pietus nuo Kolorado ir Negro upių ir šiauriau Magelano sąsiaurio. Patagonijoje yra viena įdomiausių pasaulyje vietų. Kalnai, fjordai,plokščiakalniai, tundros,stepės, ežerai ir galiausiai ledynai, visą tai galima rasti vienoje vietoje Patagonijoje. Patagonijos kraštas skirtas laukinės gamtos mylėtojams, nes čia ji visai kitokia, nei įsivaizduojame. Patagonija, tai  lyg atskiras pasaulis!
Lankytinos vietos:
Torres del Paine;
Marmuro olos;
Ugnies žemė.
Skrydžio data:
Balandis
Norėdami pasirinkti kitą datą ar nusipirkti bilietus, rekomenduojame spausti šią nuorodą
patagonija

Norėdami nusipirkti pigius lėktuvo bilietus, siūlytumėme nedvejoti – kuo pasiūlymas geresnis, tuo bilietai bus greičiau išpirkti. Jeigu Jus domina kitos kelionių kryptys ir norite sužinoti pigiausių bilietų pasiūlymus bei turite klausimų, prašome kreiptis nurodytais kontaktais. Pasistengsime su Jumis kuo greičiau susisiekti ir pasiūlyti Jums geriausius variantus.
Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį. Kadangi mes neimame jokių mokesčių už teikiamas akcijas ir pigių lėktuvo bilietų paieškas, būtume labai Jums dėkingi jei viešbučius rezervuotumėte per mūsų booking.com paieškas kurias rasite kiekvienos naujienos apačioje.  Tai padeda mums judėti toliau ir stengtis atrasti vis geresnių pasiūlymų, kuriais galime dalintis su Jumis.


Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI