Neblogas pasiūlymas norintiems pamatyti egzotiškąjį Barbadosą. Dainininkės Rihhanos gimtinė  pasiekiama, tiesioginiu skrydžiu iš Londono už 352 eurus.

Barbadosas - valstybė Mažųjų Antilų salose, kurią iš vakarų skalauja žydra Karibų jūra su smėlio paplūdimiais, o uolomis nusėtą rytinį - Atlanto vandenynas. Barbadoso sala yra povandeninio pasaulio grožio ir įvairovės viršūnė. Galima atrasti nuosėdų padermių, užverstų koralų klintimis, vietomis besitęsiančių iki 90 km. ilgio. Salos paviršiuje dominuoja lygumos, tačiau vietomis galima aptikti ir nedidelių kalvų. Vakaruose atsiskleidžia jūrinių terasų serija. Pats aukščiausias taškas saloje yra Mount Hillaby kalnas (336 m.). Dominuoja karstinės formos reljefas. Ties pakrante tęsiasi baltojo smėlio paplūdimių juosta. Išimtį sudaro tik statūs pietryčių ir šiaurės rytų krantai. Beveik visa salos teritorija apsupta koraliniais rifais.

Barbadoso sala – ideliai tinkanti vieta tiems, kurie vertina komfortišką ir prabangų poilsį, kurį galima praleisti gausybėje nuostabių salos paplūdimių. O jeigu Jums labiau patinka laukinis gamtos grožis – tai galite nuvykti į salos gilumą ir pasinerti į lijanų ir tankiai augančių palmių pasaulį, kad galėtumėte asmeniškai susilieti su natūralia gamta.

Lankytinos vietos:

Sostinė Bridžtaunas;

Velchman kanjonas;

Flower forest botanikos sodas;

Harrisono urvas;

Barbadoso laukinės gamtos draustinis.

Skrydžio data:  kovas

Kelionės maršrutas:  Londonas - Bridžtaunas - Londonas

Norėdami nusipirkti bilietus ar pakeisti kelionės datą, tai galite padaryti per pigių bilietų paieška momondo.co.uk

352

Norėdami nusipirkti pigius lėktuvo bilietus, siūlytumėme nedvejoti – kuo pasiūlymas geresnis, tuo bilietai bus greičiau išpirkti. Jeigu Jus domina kitos kelionių kryptys ir norite sužinoti pigiausių bilietų pasiūlymus bei turite klausimų, prašome kreiptis nurodytais kontaktais. Pasistengsime su Jumis kuo greičiau susisiekti ir pasiūlyti Jums geriausius variantus.

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį. Kadangi mes neimame jokių mokesčių už teikiamas akcijas ir pigių lėktuvo bilietų paieškas, būtume labai Jums dėkingi jei viešbučius rezervuotumėte per mūsų booking.com paieškas kurias rasite kiekvienos naujienos apačioje.  Tai padeda mums judėti toliau ir stengtis atrasti vis geresnių pasiūlymų, kuriais galime dalintis su Jumis.Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ