Geras pasiūlymas norintiems pamatyti Niujorką!

Miestą, kuris nuo Vilniaus nutolęs per beveik 7000 km, pasiekiamas vos už 248 eurus! Oslą iš Lietuvos nesunkiai pasieksite Ryanair ir Wizzair kompanijų lėktuvais.
Niujorkui aprašymas nereikalingas, nes kiekvienas ne kartą jį esame matę filmuose. Pasaulio sostine vadinamame mieste, kiekvienas iš mūsų tikrai surastų ką veikti.
Skrydžio data: rugsėjis
Norėdami nusipirkti bilietus ar pakeisti kelionės datą, tai galite padaryti oficialioje momondo.co.uk svetainėje
new

Norėdami nusipirkti pigius lėktuvo bilietus, siūlytumėme nedvejoti – kuo pasiūlymas geresnis, tuo bilietai bus greičiau išpirkti. Jeigu Jus domina kitos kelionių kryptys ir norite sužinoti pigiausių bilietų pasiūlymus bei turite klausimų, prašome kreiptis nurodytais kontaktais. Pasistengsime su Jumis kuo greičiau susisiekti ir pasiūlyti Jums geriausius variantus.

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį. Kadangi mes neimame jokių mokesčių už teikiamas akcijas ir pigių lėktuvo bilietų paieškas, būtume labai Jums dėkingi jei viešbučius rezervuotumėte per mūsų booking.com paieškas kurias rasite kiekvienos naujienos apačioje. Tai padeda mums judėti toliau ir stengtis atrasti vis geresnių pasiūlymų, kuriais galime dalintis su Jumis.


Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI