Pigūs lėktuvo bilietai iš Norvegijos sostinės Oslo į JAV vakarinės pakrantės miestą San Franciską!  Pigiai iš Lietuvos iki Oslo galite nuskristi  su Norwegian avialinijos, kurios Jus pristatys tiesiai į Gardermoen oro uostą iš kurio ir bus skrydis į San Franciską.

San Franciskas - miestas vakarinėje JAV pusėje, Kalifornijos valstijojeVienas didžiausių JAV uostų prie Ramiojo vandenyno. Tai vienas iš trijų populiariausių pasaulio miestų, kuris įkurtas ant 40 kalvų ir iš trijų pusių apsuptas vandens. Vietiniai gyventojai jį vadina „Amžinos vasaros miestu“. Čia rasite gražius parkus, architektūrinius paminklus, įdomius muziejus ir linksmai praleisite laiką. Šalti vandenyno vandenys ir aukšta oro temperatūra sukuria unikalų fenomeną – San Francisko rūkus, kurie vasarą gali tvyroti virš miesto ištisomis dienomis. „Auksinių vartų“ tiltas žinomas pasaulyje kaip vienas gražiausių ir ilgiausių (1970 metrų).
Lankytinos vietos:
Union Square – pagrindinė miesto aikštė, kurioje gausu boutique stiliaus parduotuvių ir prabangių viešbučių;
San Francisko šiuolaikinio meno muziejus;
Azijos meno ir kultūros muziejus;
Dolores bažnyčia (XVIII a.);
Aukso vartų tiltas (Golden Gate Bridge, 1937 m.) – tai 2,7 km ilgio tiltas per Aukso vartų sąsiaurį, jungiantis San Franciską su Merino apygarda. Tilto atramų aukštis – 227 m. Skaičiuojama, jog per dieną šiuo tiltu pravažiuoja apie 100 000 automobilių.
Skrydžio data: Balandis.
Norėdami nusipirkti bilietus ar ieškoti kitos datos, rekomenduojame spausti šią nuorodą.
san

Norėdami nusipirkti pigius lėktuvo bilietus, siūlytumėme nedvejoti – kuo pasiūlymas geresnis, tuo bilietai bus greičiau išpirkti. Jeigu Jus domina kitos kelionių kryptys ir norite sužinoti pigiausių bilietų pasiūlymus bei turite klausimų, prašome kreiptis nurodytais kontaktais. Pasistengsime su Jumis kuo greičiau susisiekti ir pasiūlyti Jums geriausius variantus.
Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį. Kadangi mes neimame jokių mokesčių už teikiamas akcijas ir pigių lėktuvo bilietų paieškas, būtume labai Jums dėkingi jei viešbučius rezervuotumėte per mūsų booking.com paieškas kurias rasite kiekvienos naujienos apačioje.  Tai padeda mums judėti toliau ir stengtis atrasti vis geresnių pasiūlymų, kuriais galime dalintis su Jumis.


Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ