Kompanija Wizzair mus vėl džiugina pigiais bilietais į mados sostinę Milaną! Būtent iš čia kilo visame pasaulyje garsūs ir prabangūs mados ženklai – Valentino, Gucci, Versace, Prada, Armani ir Dolce & Gabbana.

Milanas turistus  traukia ne tik dėl mados. Šiame mieste yra gausybė įspūdingų architektūrinių pastatų ir nepaprastai jaukių kavinukių bei restoranų, kuriuose kiekvienas turistas atranda tikrąją Italiją - pasimėgausite nuostabiu itališku maistu bei nuodėmė būtų neparagauti vietinio vyno.„Milan“ – angliškas pavadinimas, išvestas iš Lombardijos dialekto. Itališkai jis skamba „Milano“.

Lankytinos vietos:
Pinacoteca di Brera (Breros pinakoteka) - vienas didžiausių meno galerijų Italijoje;
San Lorenzo Bazilika;
Piazza Della Scala aikštė - čia stovi menininko Leonardo da Vinchi paminklas;
Duomo di Milano (Duomo katedra) - didžiausio gotiško stiliaus katedra ir antra pagal dydį katalikiška katedra pasaulyje ;
Arco della Pace - Taikos arka;
Palazzo Raele (Milano karališkieji rūmai) - vienas vertingiausių XVIII a. Milano architektūrinių paminklų;

Skrydžio data: Vasaris, kovas, balandis
Skrydžiai vykdomi kompanijos Wizzair lėktuvais. Bilietus galite rasti ir keisti datas paspaudę šią nuorodą
milan

Norėdami nusipirkti pigius lėktuvo bilietus, siūlytumėme nedvejoti – kuo pasiūlymas geresnis, tuo bilietai bus greičiau išpirkti. Jeigu Jus domina kitos kelionių kryptys ir norite sužinoti pigiausių bilietų pasiūlymus bei turite klausimų, prašome kreiptis nurodytais kontaktais. Pasistengsime su Jumis kuo greičiau susisiekti ir pasiūlyti Jums geriausius variantus.
Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį. Kadangi mes neimame jokių mokesčių už teikiamas akcijas ir pigių lėktuvo bilietų paieškas, būtume labai Jums dėkingi jei viešbučius rezervuotumėte per mūsų booking.com paieškas kurias rasite kiekvienos naujienos apačioje.  Tai padeda mums judėti toliau ir stengtis atrasti vis geresnių pasiūlymų, kuriais galime dalintis su Jumis.


Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ