Pigūs lėktuvo bilietai į Panamą! Skrydžiai vykdomi su Turkish Airlines oro linijomis.

Jeigu norite, jog mes Jums surastume pigiausius lėktuvo bilietus iš Jūsų norimo miesto, tiesiog parašykite mums į e-paštą: info@kolumbokeliones.lt ir surasime kuo pigesnius lėktuvo bilietus NEMOKAMAI!


Gerą kainą į Panamą mums siūlo, geriausios Europos oro linijos Turkish Airlines! Skrydžiai vykdomi iš Briuselio su tarpine stotele Stambule. Skrydis su Turkish Airlines neprailgsta,nes jo metu būsite nemokamai vaišinami gėrimais bei maistu, o taip nuobodžiauti neleis planšetiniai kompiuteriai įrengti krėsluose, kuriuose galėsite mėgautis filmais, muzika bei koncertais.

Panama – miestas Centrinėje Amerikoje, Panamos respublikos sostinė. Tai didžiausias šalies miestas, provincijos administracinis centras. Miestas išsidėstęs centriniame Panamos krante, netoli Panamos kanalo galo, kuris atsiveria į Ramujį vandenyną .

Miestas yra siauriausioje Panamos vietoje, tarp Ramiojo ir Atlanto vandenynų – strategiškai svarbioje vietoje. Tai didelis prekybos centras nuo pat XVI a., kai Panama buvo įkurta. Panamos mieste vyrauja jūrinis atogrąžų klimatas: sausasis sezonas trunka nuo sausio iki balandžio , drėgnasis – nuo gegužės iki gruodžio. Vidutinės temperatūros 23-30 °C.
Panama garsėja senomis džiazo tradicijomis, siekiančiomis XX a. ketvirtąjį dešimtmetį. Panamoje bene geriausiai iš likusių Centrinės Amerikos šalių yra išlikusi indėniškoji kultūra.

panama

Skrydžio data:

11.05 - 11.16

11.12 - 11.23

11.26 - 12.07

Skrydžio maršrutas: Briuselis - Stambulas - Panama - Stambulas - Briuselis

Norėdami nusipirkti bilietus ar pakeisti kelionės datą, tai galite padaryti paspaudę šią nuorodą. Jei turite klausimų, visada galite kreiptis e-paštu info@kolumbokeliones.lt

panama

Norėdami nusipirkti pigius lėktuvo bilietus, siūlytumėme nedvejoti – kuo pasiūlymas geresnis, tuo bilietai bus greičiau išpirkti. Jeigu Jus domina kitos kelionių kryptys ir norite sužinoti pigiausių bilietų pasiūlymus bei turite klausimų, prašome kreiptis nurodytais kontaktais. Pasistengsime su Jumis kuo greičiau susisiekti ir pasiūlyti Jums geriausius variantus.

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį. Kadangi mes neimame jokių mokesčių už teikiamas akcijas ir pigių lėktuvo bilietų paieškas, būtume labai Jums dėkingi jei viešbučius rezervuotumėte per mūsų booking.com paieškas kurias rasite kiekvienos naujienos apačioje.  Tai padeda mums judėti toliau ir stengtis atrasti vis geresnių pasiūlymų, kuriais galime dalintis su Jumis.Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI