Neįtikėtinai pigūs lėktuvo bilietai į JAV sostinę - Vašingtoną! Skrydis iš Vilniaus ir atgal kainuos - tik 254 eurus!

Jeigu norite, jog mes Jums surastume pigiausius lėktuvo bilietus iš Jūsų norimo miesto, tiesiog parašykite mums į e-paštą: info@kolumbokeliones.lt ir surasime kuo pigesnius lėktuvo bilietus NEMOKAMAI!


Ką tik paskelbėme naujieną su labai pigiais skrydžiais į Los Andželą, bet dar geresnė kaina yra skrydžiams į Jungtinių Valstijų sostinę - Vašingtoną! Kapitolijus ir baltieji rūmai, tai tik porą vietų, kurias būtina aplankyti.

Vašingtonas – JAV sostinė, miestas šalies rytuose, prie Atlanto vandenyno. Nors pačiame mieste gyvena kiek daugiau nei 500 000 gyventojų, metropoliniame Vašingtono apylinkėse gyvena virš 5,5 mln. žmonių, pačiame mieste virš 600 000. Vašingtonas įsikūręs drėgno subtropinio klimato zonoje ir pasižymi keturiais skirtingais metų laikais. Jo klimatas yra tipiškas vidurio Atlanto JAV vietovėse. Pavasarį ir rudenį yra šilta, o žiemą yra šalta su sniegu, kurio storis siekia vidutiniškai 37 cm.

Lankytinos vietos:

Jungtinių Amerikos Valstijų botanikos sodas;
Linkolno memorialas;
Nacionalinis gamtos istorijos muziejus;
Vašingtono paminklas;
Nacionalinė alėja;
Baltieji rūmai;
Kapitolijus.

Washington, White House, District of Columbia, USA
Baltieji rūmai

Skrydžio data:

08.09 - 08.16

08.16 - 08.23

09.30 -10.07

10.05 -10.14

10.14 - 10.21

Skrydžio maršrutas: Vilnius - Frankfurtas -Vašingtonas -Viena - Vilnius

Norėdami nusipirkti bilietus ar pakeisti kelionės datą, tai galite padaryti paspaudę šią nuorodą. Jei turite klausimų, visada galite kreiptis e-paštu info@kolumbokeliones.lt

vasingtonas

Norėdami nusipirkti pigius lėktuvo bilietus, siūlytumėme nedvejoti – kuo pasiūlymas geresnis, tuo bilietai bus greičiau išpirkti. Jeigu Jus domina kitos kelionių kryptys ir norite sužinoti pigiausių bilietų pasiūlymus bei turite klausimų, prašome kreiptis nurodytais kontaktais. Pasistengsime su Jumis kuo greičiau susisiekti ir pasiūlyti Jums geriausius variantus.

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį. Kadangi mes neimame jokių mokesčių už teikiamas akcijas ir pigių lėktuvo bilietų paieškas, būtume labai Jums dėkingi jei viešbučius rezervuotumėte per mūsų booking.com paieškas kurias rasite kiekvienos naujienos apačioje.  Tai padeda mums judėti toliau ir stengtis atrasti vis geresnių pasiūlymų, kuriais galime dalintis su Jumis.


Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ