Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Atsirado  puikus pasiūlymas iš Londono. Tiesioginiai skrydžiai į Egipto kurortą Hurgadą - tik nuo 175 svarų į abi puses! 

Hurgada – miestas ir didžiausias Egipto turizmo centras prie Raudonosios jūros. Raudonosios jūros muchafazos administracinis centras. Hurgadoje yra apie 160 000 gyventojų, iš kurių apie 10 000 be reikiamų registracijos dokumentų, daugiausia iš miestų prie Nilo.

Ką veikti Hurgadoje?

Nardymas Raudonojoje jūroje. Nuvykus į Hurgadą, tiesiog privalu pamatyti povandeninį pasaulį. Jame pamatysite begales rūšių ir spalvų žuvų, nuo kurių gali net galva apsisukti 🙂

Kaljanas ir pokalbiai vietinėje užeigoje. Vakarais kurorte ypatingai dažnai pamatysite egiptiečius, gurkšnojančius arbatą bei rūkančius kaljaną bei nužiūrinėjančius praeivius. Tai puiki proga pabendrauti su vietiniais ir atsipalaiduoti.

Šviežiai spaustos cukranendrių sultys. Būtinai paragaukite saldžių sulčių, kurias egiptiečiais vadina „Asap“. Jos ne tik suteiks gaivumo, bet ir energijos.

Apsilankymas naktiniame klube

Pasivaikščiojimas Hurgada Marina bulvare. „Hurgada Marina“ bulvaras Raudonosios jūros pakrantėje, tai puikiausia vieta prisikvėpuoti tyro jūros oro.

Skrydžio data:

12.03- 12.14 (pigiausia)
12.10 - 12.14
12.06 - 12.13

Kelionės maršrutas: Londonas - Hurgada- Londonas

Norėdami nusipirkti bilietus ar pakeisti kelionės datą, tai galite padaryti paspaudę šią nuorodą.

Egiptas

Norėdami nusipirkti pigius lėktuvo bilietus, siūlytumėme nedvejoti – kuo pasiūlymas geresnis, tuo bilietai bus greičiau išpirkti. Jeigu Jus domina kitos kelionių kryptys ir norite sužinoti pigiausių bilietų pasiūlymus bei turite klausimų, prašome kreiptis nurodytais kontaktais. Pasistengsime su Jumis kuo greičiau susisiekti ir pasiūlyti Jums geriausius variantus.

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis hotelscombined.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių palyginimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį. Kadangi mes neimame jokių mokesčių už teikiamas akcijas ir pigių lėktuvo bilietų paieškas, būtume labai Jums dėkingi jei viešbučius rezervuotumėte per mūsų viešbučių paieškas kurias rasite kiekvienos naujienos apačioje. Tai padeda mums judėti toliau ir stengtis atrasti vis geresnių pasiūlymų, kuriais galime dalintis su Jumis.

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI