Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Labai pigūs skrydžiai iš Vilniaus į Balearų saloms priklausančią Ibizos salą! Tiesioginiai skrydžiai į vasaros vakarėlių salą - tik 78 eurai į abi puses. 

Ibiza – sala  Viduržemio jūroje, Ispanijai priklausančio Balearų salyno pietvakariuose. Ibizos salą sudaro penki pagrindiniai miestai: Eivissa, Santa Eulària des Riu, Sant Antoni de Portmany, Sant Josep de sa Talaia ir Sant Joan de Labritja.

Daug  aprašytas naktinis Ibizos gyvenimas – tai tik vienas šios nuostabios salos privalūmų. Ibiza gali didžiuotis skaidriu krištoliniu jūros vandeniu, jaukiais paplūdimiais, pušynais ir nepakartojamo skonio patiekalais iš šviežių jūros gėrybių.

Jei norite pamatyti ir susipažinti su tikruoju salos grožiu, tai geriausia padaryti automobiliu arba motoroleriu. Tada jūs tikrai atrasite nuostabiąją salos širdį, pulsuojančią ne tik vakarėliais bet ir natūralių nesugadintų turistų gamtos kampelių ir tradicinės virtuvės skanumynų.

Ibiza didžiuojasi savo architektūra, muziejais, saugomais gamtos parkais, urvais, vandens parkais, paplūdimiais, naktiniu gyvenimu ir čia kiekvienas atras tai ko jam reikia.

ibiza

Kelionės data: Gegužės 8 - 13

Kur ir kaip pirkti lėktuvo bilietus?
Norėdami nusipirkti bilietus, tai galite padaryti paspaudę šią nuorodą. Paspaudę nuorodą, pamatysite ne vieną pasirinkimą su skirtingomis kainomis! Pasirinkite būtent tokį, kaip pavaizduota žemiau esančiame paveikslėlyje. Lėktuvų bilietų kainos dažnai keičiasi, todėl nenustebkite, jei kaina šiek tiek pasikeis.

ibiz

Norėdami nusipirkti pigius lėktuvo bilietus, siūlytumėme nedvejoti – kuo pasiūlymas geresnis, tuo bilietai bus greičiau išpirkti.

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ