The Golden Gate Bridge in San Francisco, CA at sunset.

Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Labai pigūs skrydžiai į San Franciską! Skrendame iš Frankfurto miesto vos nuo 258 eurų į abi puses! Keliaujame su Finnair oro linijomis.

San Franciskas - miestas vakarinėje JAV pusėje, Kalifornijos valstijoje. Vienas didžiausių JAV uostų prie Ramiojo vandenyno. Tai vienas iš trijų populiariausių pasaulio miestų, kuris įkurtas ant 40 kalvų ir iš trijų pusių apsuptas vandens. Vietiniai gyventojai jį vadina „Amžinos vasaros miestu“. Čia rasite gražius parkus, architektūrinius paminklus, įdomius muziejus ir linksmai praleisite laiką.

Šalti vandenyno vandenys ir aukšta oro temperatūra sukuria unikalų fenomeną – San Francisko rūkus, kurie vasarą gali tvyroti virš miesto ištisomis dienomis. „Auksinių vartų“ tiltas žinomas pasaulyje kaip vienas gražiausių ir ilgiausių (1970 metrų).

Kelionės data: 

Rugsėjo 2 - 9
Rugsėjo 2 - 14
Rugsėjo 17 - 24
Rugsėjo 17 - spalio 1
Spalio 15 - 22

Kur pirkti lėktuvo bilietus?
Norėdami nusipirkti lėktuvų bilietus į San Franciską, tai galite padaryti paspaudę šią nuorodą!

fina

 

Viešbučio užsakymas
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį. 

Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI