Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Labai pigūs skrydžiai Los Andželą iš Kopenhagos miesto! Lėktuvų bilietai į abi puses kainuos - tik nuo 209 eurų! Kopenhagą pigiai galite pasiekti su Ryanair iš Kauno!

Los Andželas – miestas Kalifornijoje. Miestas išsidėstęs prie Ramiojo vandenyno ir Los Angeles upės. Tai antrasis pagal dydį Jungtinių Valstijų miestas (po Niujorko), o su priemiesčiais, iš kurių žinomiausi – Beverli Hilsas, Pasadena ir Long Byčas, yra viena didžiausių metropolinių pasaulio zonų (virš 17 mln. gyventojų metropolitene, mieste virš 3 mln.).
Los Andžele vyrauja subtropinis Viduržemio jūros klimatas. Los Andželas turi daug saulėtų dienų per metus, vidutiniškai tik 35 dienų čia lyja.daugiau nei 3000 per metus, vidutiniškai 7 valandas gyventojai gali džiaugtis saulės spinduliais per dieną gruodžio mėnesį ir vidutiniškai 12 valandų liepos mėnesį.

Kelionės data:

Lapkričio 23 - gruodžio 3
Lapkričio 23 - gruodžio 8
Gruodžio 3 - 13
Sausio 19 - 31
Sausio 30 - vasario 9

Kur pirkti lėktuvo bilietus?
Pigius skrydžius į Los Andželą galite įsigyti paspaudę šią nuorodą.

Pigūs skrydžiai į Los Andželą
kop

Viešbučiai Los Andžele:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite Los Andžele! Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.

Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI