Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Pigūs lėktuvo bilietai iš Varšuvos į Kanados miestą - Torontą! Skrydžiai į abi puses  - tik nuo 323 eurų!

Torontas – didžiausias Kanados miestas. Torontas  išsidėstęs šiaurinėjeOntarijo ežero pusėje. Šis miestas laikomas geriausia ir patogiausia vieta kokybiškam gyvenimui. Kultūringas, sportiškas gyvenimas pritraukia dešimtis tūkst. keliautojų ir daro Kanados metropolį vienu iš populiariausių turizmo miestų. Viena iš garsesnių vietų esančių šalia miesto yra Niagaros kriokliai, kurie nutolę nuo miesto per 120km.

Kadangi mieste gyvena daug skirtingų tautybių žmonių, todėl  Torontas gali pasigirti ypatingai turtinga virtuve, kurioje yra net ir mažai žinomų etninių grupių patiekalų. Kiek keista tai, kad dauguma populiarių maitinimo įstaigų yra ne pačiame miesto centre, o šiek tiek nuo jo nutolę. Taip pat ir su klubais, nemažai jų yra ne centre, o tam tikrose gatvėse, zonose. Kanadietiškas Niujorkas tikrai nei vieno nepaliks abejingo!

Kelionės data: Lapkritis, gruodis

 

Kur pirkti lėktuvo  bilietus?
Norėdami nusipirkti bilietus ar pakeisti kelionės datą, tai galite padaryti paspaudę šią nuorodą.

can

 

Viešbučio užsakymas
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.


Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI