Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Mėgstantiems pažintines keliones, siūlome gruodžio mėnesį keliauti į Kipro kurortą - Larnaką! Tiesioginiai skrydžiai iš Berlyno - tik nuo 42 eurų į abi puses! Sausio mėnesį temperatūra Kipre siekia apie 17 - 18 laipsnių šilumos. Mes taip pat esame keliavę į šią Viduržemio jūros valstybę žiemą, kurios įspūdžius aprašėme čia!

Kipras yra trečia pagal dydį sala visoje Viduržemio jūroje. Sala randasi į pietus nuo Turkijos. Aukščiausia salos taškas – Olimpo kalnas, siekiantis beveik 2 kilometrų aukštį. Kipras pakankamai populiari sala tarp turistų iš Lietuvos ir kitų Europos šalių. Saulės įkaitinta Viduržemio jūra, saulėti paplūdimiai, krištolo skaidrumo vanduo,  nuostabaus grožio gamta bei kultūrinis paveldas – dalykai, kurie ne vieną lietuvį traukia į Kiprą.

Lankytinos vietos:
Larnakos druskos ežeras;
Palmių alėja;
Mazotos kupranugarių parkas;
Didžioji mečetė – Djami Kebir;
Švento Lazaro bizantinė bažnyčia.

Kelionės data:  

Sausio 23 - 30

Sausio 23 - 27

Sausio  9 - 13

Kur pirkti lėktuvo bilietus?

Lėktuvų bilietus nusipirksite paspaudę čia!

larnaka

Viešbučio užsakymas:

Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.

Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ