Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Pigūs skrydžiai į Pekiną! Lėktuvų bilietai skrendant iš Vilniaus į Kinijos sostinę - tik 359 eurai!  Mūsų komanda taip pat yra buvusi Pekine, todėl rekomenduoja aplankyti šį megapolį bei pamatyti Didžiąją Kinų sieną!

Kiniją turbūt ne vienas iš mūsų norėtų aplankyti vien dėl jos didybės ir istorinio paveldo. Su kuom mums pirmiausiai asocijuojasi Kinija? Žinoma pirma mintis kuri kyla, tai Didžioji kinų siena. Būdama viena seniausių pasaulio civilizacijų, Kinija turi daugybę istorinių paminklų bei lankytinų vietų, kurias gali pasiūlyti svečiams ir turistams. Tai ir „Uždarasis Miestas“, pačiame Pekino centre.

Lankytinos vietos Pekine:

  • Pekino botanikos sodas - įkurtas Vakarinių kalvų papėdėje, yra puiki vieta tyrinėti bei pažinti Kinijos augmeniją. 1956 metais įkurtame botanikos sode, kuriame galima ir pailsėti, ir įgyti žnių, gausu Kinijai būdingų augalų ir gėlių rūšių. Šį kompleksą sudaro 11 lauko sodų, pendzing (bonsų) sodas, medelynas ir pagrindinis šiltnamis.
  • Pasaulio parkas - Apie 50 hektarų plotą užimančiame Pasaulio parke Pekine galime rasti daugiau nei 100 „kopijų“ garsių lankytinų objektų iš penkių žemynų. Šiame parke pamatysime miniatiūrines pasvirusio Pizos bokšto, Eifelio bokšto, Manheteno salos Niujorke ir Egipto piramidžių ir daugelio kitų „kopijas“.
  • Didžioji Kinų siena - sakoma, kad tai vienintelis žmonių sukurtas statinys, matomas iš Mėnulio, pastatytas per 2000m. Siena buvo statoma dalimis ir buvo sujungta tik suvienijus imperiją. Paradoksas- siena buvo statoma, kad apsaugotų šalį nuo svetimšalių, tačiau dabar būtent ji juos ir vilioja. Iki šių dienų yra išlikęs vos trečdalis tikrosios sienos.
  • Pekino senamiestis - jis yra išplanuotas labai geometriškai, jame išskiriamas Vidinis miestas ir Išorinis miestas. Vidinis miestas senesnis, jame yra imperatoriaus miestelio kompleksas, kurio centras – Uždraustasis miestas su imperatoriaus rūmų kompleksu. Visos Vidinio miesto dalys sujungtos griežta rūmų, šventyklų ir kitų statinių sistema, kurie tam tikra tvarka išdėstyti iš pietų į šiaurę.
  • Tiananmen aikštė - tai trečia pagal dydį aikštė visame pasaulyje, naudojama masiniams renginiams ir susibūrimams. Aikštėje galima išvysti milžinišką skulptūrą Kinijos herojams atminti bei Mao Dzeduno mauzoliejų.
  • Uždraustasis miestas - miestas yra šalia Tiananmenio aikštės miesto centre. Kodėl uždraustasis miestas? Taip jis vadinamas todėl, kad į jį net 500 metų paprastiems žmonėms nebuvo galima įžengti- ten buvo įsikūrusi imperatoriškoji šeima. Tai yra didžiausias ir geriausiai išsilaikęs pastatų kompleksas visoje Kinijoje.
    kinu siena

Skrydžio data:Spalio 30 - lapkričio 13

Kur pirkti lėktuvo bilietus?
Norėdami nusipirkti bilietus ar pakeisti kelionės datą, tai galite padaryti paspaudę šią nuorodą.

Pigūs skrydžiai į Pekiną
ki

Viešbučiai Pekine
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį. 

Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI