Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Pigūs skrydžiai į Tokiją! Lėktuvų bilietai į Japonijos sostinę į abi puses kainuos - vos nuo 255 eurų! Tokius pigius skrydžius siūlo, rusų oro linijos ''Aeroflot''. Skrendame iš Paryžiaus ir Romos miestų iki kurių nesunkiai iš Lietuvos nusigausite su pigiomis Ryanair ir Wizzair oro linijomis.

Tokijas yra Japonijos sostinė ir vienas didžiausių pasaulio miestų, kuriame gyvena daugiau nei 12 milijonų gyventojų. Pačiame Tokijo metropolitene gyvena apie 35 milijonus gyventojų! Tokijas yra didelis finansų ir prekybos centras, kuris pagamina apie 20 proc. visos Japonijos produkcijos. Čia labai išplėtota tiksliųjų mašinų ir prietaisų, elektrotechnikos ir elektronikos įrenginių gamyba, automobilių, lėktuvų.

Japonija yra Rytų Azijos šalis, sala, esanti tarp Ramiojo Vandenyno ir Japonijos jūros. Šios šalies pavadinimas  išvertus pažodžiui reikštų „saulės šaknys“, „saulės kilmė“, bet ji dažniau vadinama Tekančios Saulės šalimi. Šalį sudaro daugybė salų, iš viso jų yra daugiau nei 6 800.  Didžiausios Japonijos salos yra Honšiu, Šikoku, Kiušiu ir Hokaido.

Japonija nuo seno traukia žmones savo paslaptingumu, savita kultūra ir grožiu. Tai – tarsi kitas pasaulis, kuriame žmonės ne tik turi kitokius papročius, elgiasi kitaip negu mes, bet ir savaip supranta pasaulį, gyvenimą. Turbūt daugelio keliautojų maža svajonė yra aplankyti šią šalį?

tokijas

Skrydžio data: Lapkritis - vasaris (didelis datų pasirinkimas)

Kur pirkti lėktuvo bilietus?

Pigūs skrydžiai į Tokiją iš Paryžiaus čia
parrr

Pigūs skrydžiai į Tokiją iš Romos čia
japona

Viešbučiai Tokijuje
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį. 

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI