Jeigu norite, jog mes Jums surastume pigiausius lėktuvo bilietus iš Jūsų norimo miesto, tiesiog parašykite mums į e-paštą: kolumbokeliones@gmail.com ir surasime kuo pigesnius lėktuvo bilietus NEMOKAMAI!
Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Pigūs lėktuvo bilietai iš Airijos sostinės Dublino į Siciliją! Tiesioginiai skrydžiai į Sicilijos sostinę Palermą - nuo 109 eurų asmeniui. Skrydžiai birželio mėnesį.

Su kuom mums pirmiausiai asocijuojasi Sicilija? Turbūt kaip ir daugeliui su mafija ir Sicilijos pica. Sicilija laikoma mafijos tėvyne, kur taip pat buvo filmuojamas legendinis Krikštatėvio filmas. Su mafija Sicilijoje galima susidurti ir šiomis dienomis, tačiau nesibaiminkite jei elgsitės apdairiai tikrai nieko blogo nenutiks.

Sicilija yra didžiausiais Viduržemio jūros sala, kuriame paragausite puikaus vyno, maisto bei galėsite grožėtis puikia gamta ir žydru vandeniu. Be viso šito, salos pažiba Etnos ugnikalnis, tikrai nepaliks abejingų.

Lankytinos vietos Sicilijoje:

Etnos ugnikalnis;

Sirakūzai;

Druskos laukai;

Segesta;

Šventyklų slėnis.

palermas

Kelionės data: 06.15 - 06.22 (nemažas pasirinkimas birželio mėnesiui)

Kelionės maršrutas: Dublinas - Palermas - Dublinas

Norėdami nusipirkti bilietus ar pakeisti kelionės datą, tai galite padaryti paspaudę šią nuorodą. Jei turite klausimų, visada galite  parašyti mums į elektroninį paštą: kolumbokeliones@gmail.com 

dub

Norėdami nusipirkti pigius lėktuvo bilietus, siūlytumėme nedvejoti – kuo pasiūlymas geresnis, tuo bilietai bus greičiau išpirkti. Jeigu Jus domina kitos kelionių kryptys ir norite sužinoti pigiausių bilietų pasiūlymus bei turite klausimų, prašome kreiptis nurodytais kontaktais. Pasistengsime su Jumis kuo greičiau susisiekti ir pasiūlyti Jums geriausius variantus.

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį. Kadangi mes neimame jokių mokesčių už teikiamas akcijas ir pigių lėktuvo bilietų paieškas, būtume labai Jums dėkingi jei viešbučius rezervuotumėte per mūsų booking.com paieškas kurias rasite kiekvienos naujienos apačioje.  Tai padeda mums judėti toliau ir stengtis atrasti vis geresnių pasiūlymų, kuriais galime dalintis su Jumis.Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ