Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Pigūs skrydžiai iš Jungtinės Karalystės miestų į Kubos sostinę Havaną! Lėktuvų bilietų kainos į abi puses - nuo 293 svarų!

Kubos krantus skalauja ne tik Karibų jūra, bet ir Atlanto vandenynas. Ši šalis gali didžiuotis turėdama apie 7 000 km pajūrio ruožą, kuriame yra apie 290 nuostabių, įvairaus dydžio paplūdimių, kuriuose prieglobstį randa ir romantiški įsimylėjėliai, ir pramogų ištroškę turistai. Didelę Kubos dalį sudaro lygumos, tik pietryčiuose stūkso kalnai ir žavi kalvotas kraštovaizdis. Aukščiausia viršūnė yra Pico Turquino (1 974 m) Siera Maestra kalnyne. Šalis garsėja romu, cigarais ir architektūra.

varBaltas smėlis ir žydras vanduo, štai kas laukia poilsiautojų

Kelionės data: birželis

Kur pirkti lėktuvo bilietus?
Norėdami nusipirkti lėktuvų bilietus, tai galite padaryti paspaudę šią nuorodą

kubaNorėdami nusipirkti pigius lėktuvo bilietus, siūlytumėme nedvejoti – kuo pasiūlymas geresnis, tuo bilietai bus greičiau išpirkti.


Viešbučio užsakymas
:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį. 

Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI