Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Pigūs skrydžiai iš Mančesterio miesto į Filipinų sostinę - Manilą! Skrydžiai su trumpu persėdimu Omano sostinėje Muskate. Filipinai viena egzotiškiausių Azijos valstybių, kuri priblokš Jus savo įspūdinga gamta bei tūkstančiais salų!

Filipinai - palyginus su kitomis pietryčių Azijos valstybėmis, yra vis dar neatrasta lietuvių, tačiau kelianti vis didesnį susidomėjimą kaip kelionių kryptis. Filipinams priskaičiuojama virš 7000 salų. Valstybė neturi sausumo sienos su savo artimiausiomis kaimynėmis. Turistus čia traukia įspūdingas gamtos grožis bei savita virtuvė. Tiems kam patiko Tailandas, rekomenduojama taip pat aplankyti ir Filipinų salyną.

filipKelionės data: Birželio 4 - 18

Kur pirkti lėktuvų bilietus?
Norėdami nusipirkti bilietus ar pakeisti kelionės datą, tai galite padaryti paspaudę šią nuorodą.

manilaNorėdami nusipirkti pigius lėktuvo bilietus, siūlytumėme nedvejoti – kuo pasiūlymas geresnis, tuo bilietai bus greičiau išpirkti. 

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį. Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI