Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Vykstant Vilniaus oro uosto rekonstrukcijai, skrydžiai į Nicą perkeliami į Kauno oro uostą! Tiesioginiai skrydžiai į Prancūzijos pietuose esantį Nicos miestą - tik nuo 79,98 eurų į abi puses!

Nica – miestas pietų Prancūzijoje, Viduržemio jūros pakrantėje. Stambus infrastruktūros centras, uostas. Nica yra vienas didžiausių Žydrosios pakrantės(Prancūzijos Rivjeros) kurortinių centrų, jai būdingas švelnus klimatas. Palei jūros pakrantę yra suformuotas 7 km ilgio bulvaras.

Prancūzijos Žydroji pakrantė – tai vienas iš populiariausių paplūdimio regionų  visoje Europoje. Ir ne tik eilinių poilsiautojų, bet ir pasaulinio garso žvaigždžių tarpe.Nica turistus  vilioja ne tik saule ar madingais paplūdimiais , bet ir meno lobiais, saugomais šio Prancūzijos Rivjeros perlo muziejuose, aktyvus naktinis gyvenimas, prabangūs kazino bei ištaigingos parduotuvės.

Skrydžio data: Liepos 27 - rugpjūčio 10

Kur pirkti lėktuvo bilietus?
Lėktuvų bilietus perkame oficialiame Wizzair tinklalapyje, jį galite rasti paspaudę šią nuorodą.

nicaaaViešbučio užsakymas:

Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.


Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ