Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Tiesioginio skrydžio lėktuvo bilietai  į mados sostinę Milaną! 

Milanas ne veltui vadinamas mados sostine. Šiame mieste rasite garsiausius pasaulyje prekinius ženklus, tiek ir pačias naujausias mados kolekcijas, todėl neretas atvejis kai žmonės atskrenda į šį miestą vien tam, jog apsipirkti. Tačiau miestas garsėja ne vien mada, tačiau ir architektūra!

Miestas turi daug garsių pastatų, tarp jų: Duomo- Milano katedra, La Scala, Castello Sforzesco pilis, Breros rūmai, Santa Maria delle Grazie bažnyčia ir vienuolynas su da Vinčio freska „Paskutinė vakarienė. Tačiau tikrovėje šie pastatai pranoksta vaizduotę!

Norėdami smulkiau sužinoti apie kelionę į Milaną, galite paskaityti mūsų keliautojo Arvydo įspūdžius, spauskite čia.

milan

Kelionės data:

12.07 - 12.14
12.01 - 12.06
12.08 - 12.13

Kelionės maršrutas:  Vilnius - Milanas - Vilnius

Norėdami nusipirkti bilietus ar pakeisti kelionės datą, tai galite padaryti  paspaudę šią nuorodą.

milan

Norėdami nusipirkti pigius lėktuvo bilietus, siūlytumėme nedvejoti – kuo pasiūlymas geresnis, tuo bilietai bus greičiau išpirkti. Jeigu Jus domina kitos kelionių kryptys ir norite sužinoti pigiausių bilietų pasiūlymus bei turite klausimų, prašome kreiptis nurodytais kontaktais. Pasistengsime su Jumis kuo greičiau susisiekti ir pasiūlyti Jums geriausius variantus.
Apgyvendinimas

Vienos nakvynės kaina Milane prasideda nuo 15 eur, įvairius nakvynės pasirinkimus galite pamatyti paspaudę šią nuorodą. Neblogai atrodantis bei įvertintas hostelis mūsų nuomone pasirodė "Hostel California".  Jo kaina už naktį prasideda nuo 21 Eur.  Tai puikus pasirinkimas nenorit per daug išlaidauti už apyvendinimą, tačiau po pilnos įspudžių dienos grįžti į tikrai jaukų kambarį. Norėdami sužinoti apie hostelį daugiau arba pasirinkti kitą apgyvendinimą, spauskite čia.

kambariaiNorėdami nusipirkti pigius lėktuvo bilietus, siūlytumėme nedvejoti – kuo pasiūlymas geresnis, tuo bilietai bus greičiau išpirkti. Jeigu Jus domina kitos kelionių kryptys ir norite sužinoti pigiausių bilietų pasiūlymus bei turite klausimų, prašome kreiptis nurodytais kontaktais. Pasistengsime su Jumis kuo greičiau susisiekti ir pasiūlyti Jums geriausius variantus.

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus ir norint rasti sau tinkamą apgyvendinimą, siūlytume naudotis Hotelscombined.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių palyginimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį. Kadangi mes neimame jokių mokesčių už teikiamas akcijas ir pigių lėktuvo bilietų paieškas, būtume labai Jums dėkingi jei viešbučius rezervuotumėte per mūsų viešbučių paieškas kurias rasite kiekvienos naujienos apačioje. Tai padeda mums judėti toliau ir stengtis atrasti vis geresnių pasiūlymų, kuriais galime dalintis su Jumis.

NĖRA KOMENTARŲ