Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Super pasiūlymas keliautojams! Skrydžiai iš Varšuvos į Tailando kurortą Puketą - tik 551 euras asmeniui! Į kainą įskaičiuoti skrydžiai iš Varšuvos į Puketą bei apgyvendinimas 2* viešbutyje. Keliaujame sezono metu! Taip pat skrisdami tiek į priekį tiek atgal, bus tarpiniai sustojimai Kinijos sostinėje Pekine, kuriame galėsite praleisti beveik visą dieną! 

BankokasTailando sostinė,  vadinamas angelų miestas. Būtent nuo jo reikia pradėti pažintį su Tailandu, tam, kad pajaustum nepakartojamą rytų aromatą ir liktum amžinai sužavėtas jo magijos.

Bankokas yra didžiausias Pietryčių Azijos miestas, šalies verslo ir kultūrinio gyvenimo centras, kuriame yra beveik visos Tailando administracinės įstaigos ir daug tarptautinių organizacijų. Bankokas - ryškesnis, nei daugelis vakarietiškų sostinių. Jame meniškai suderinti dangų smeigiantys aukšti dangoraižiai ir didžiuliai prekybos centrai su senovinėmis šventyklomis, auksuotais rūmais ir smaragdo žalumos parkais.

Bankokas vadinamas „Rytų Venecija ir, nors daugelio kanalų nebeliko nutiesus geležinkelius, vis dėlto dar galima išsiruošti į įspūdingą ekskursiją garsiomis Bankoko gatvėmis ir pajusti šio nepakartojamo miesto praeitį. Gyvenimas mieste nesustoja nė minutėlei, netgi nakties metu.

Kelionės data: Kovo 5 - 20

Skrydžio maršrutas: Varšuva - Pekinas - Puketas - Pekinas - Varšuva

Kur pirkti lėktuvo bilietus?
Lėktuvų bilietus perkame čia! Viešint Pekine, rekomenduojame apsilankyti ant Didžiosios Kinų sienos, kurią nuo Pekino pasieksite per maždaug 2h!

pek

Taip pat yra ir alternatyva, tiems kurie nenori keliauti su sustojimais Pekine. Galimi skrydžiai su trumpais sustojimais Kataro sostinėje Dohoje bei skrendama būtų su vienomis geriausių pasaulyje oro linijomis ,,Oatar Airways''. Tokie skrydžiai kainuotų apie 70 eurų daugiau!

katarViešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.

Jei nereikia didelės prabangos, siūlome apsistoti ,,Pacific Inn''. Jame 13 naktų 2 asmenims kainuos tik 200 eurų! Viešbučius rasite paspaudę šią nuorodą!

Žinoma tai yra savarankiška kelionė ir viešbutį galite rinktis pagal savo nuožiūrą bei finansus. Užsirezervavę viešbutį per šią nuorodą, po kelionės Jums į kortelę sugrįš 10% nuo išleistos sumos! 

dai

 

NĖRA KOMENTARŲ