Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Pigūs rudens skrydžiai į unikalios gamtos savininkę Islandiją! Pigiausi skrydžiai iš Vilniaus perkant su Wizzair lojalumo kortele - nuo 51 euro! Kodėl vertą įsigyti Wizzair lojalumo kortelę, skaitykite čia!

Visu pirma pati Islandijos sala skirta tiems, kas mėgsta išskirtinį kraštovaizdį. Čia būnant sunku neprarasti laiko nuovokos, nes vasarą saulė išlieka aukštai danguje net iki 23 val. vakaro. Rytų Islandijos didžiąją ploto dalį sudaro fiordai. Čia yra vienintelis tarptautinis keltų terminalas. Vakarų fiordai – retai gyvenama sritis. Šiaurės Islandijoje tvyro lavos laukai, šniokščia kriokliai.

Reikjavikas yra ne tik šiauriausiai nutolusi pasaulio sostinė, bet ir tikras Islandijos kultūros židinys. Tradicijų šaknys slypi vikingų gyvenvietėse, kuriose ilgais ir žvarbiais žiemos vakarais senoliai perduodavo savo atžaloms visą sukauptą išmintį. Istoriniai žygiai, legendos apie trolius ir senovinės dainos pažadina norą sužinoti kuo daugiau apie šį mistiškai žavų miestą.

Skrydžio data:  

Lapkričio 23 - 26 pigus savaitgalio skrydis

*Pigiausi skrydžiai su Wizzair lojalumo kortele! Neturintiems kortelės, skrydžiai pabrangsta ~30 eurų. Skrendant dviese, kortelė atsiperka jau pirmo skrydžio metu ir jau sutaupo pinigų!!

Kaip radome šiuos pigius skrydžius?
Mes naudojame Azuon! Daugiau informacijos apie programą čia!

Kur pirkti lėktuvo bilietus?
Norėdami nusipirkti bilietus ar pakeisti kelionės datą, tai galite padaryti paspaudę šią nuorodą!

island

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ