Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Super pasiūlymas Oslo gyventojams! Skrydžiai  į Tailando regioną - Krabi tik 268 eurai į abi puses skrendant iš Oslo!

Ao Nang kurortas Tailande - daug triukšmo, gatvė nusieta kavinių, restoranų, įvairių siuvenyrų parduotuvėlių, masažo salonų - praleisti pinigus tikrai yra kur! Ao Nang paplūdimys tikrai nėra ta vieta, kur ramiai galite pagulėti ir pailsėti, nes visą dieną nuo ankstaus ryto iki vėlyvo vakaro burzgia laivai, kurie rengia ekskursijas ir plukdo į kitas salas bei paplūdimus. Nuolatinis triukšmas ir kuro kvapas tikrai vargina.

Klong Muang kurortas Tailande - labai ramus miestelis, kavinukių ir restoranėlių nedaug, bet pavalgyti kur rasite. Paplūdimys labai ilgas, todėl bus ir geresnių vietų ir prastesnių. Patariame laikytis paplūdimio dešinės pusės, ten jis daug geresnis ir netgi pasislinkus vandeniui po pietų, vis dar galima puikiai maudytis, tuo tarpu kairesnė Klong Muang pusė nusėta daugiau akmenim, krantas labai seklus ir maudytis po pietų jau ne taip gerai.

Kelionės data:

Spalio 27 - Lapkričio 8

 Skrydžio maršrutas: Oslas - Krabi - Oslas

Kur pirkti lėktuvo bilietus?
Lėktuvų bilietus perkame čia!

1

2

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI