Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


 Nebrangūs tiesioginiai skrydžiai iš Kauno į Sicilijos miestą - Trapanį. Lėktuvo bilietai į abi puses - tik nuo 108 eurų! 

Trapanis - tai miestas Sicilijos šiaurės vakarinėje pakrantėje. Tai svarbus žvejybos uostas.  Sicilija populiari turistų kryptis, nes turtingas istorinis Trapanio paveldas dera su puikiais paplūdimiais ir išlikusiu natūraliu gamtovaizdžiu. Trapanis yra klestintis uostas šiuolaikinėje Sicilijos ekonomikoje.

Trapanis taip pat yra svarbus kultūrinis ir religinis Sicilijos centras, kur gausu lankomų religinių objektų: miesto katedra, Saint Maria di Gesu bažnyčia, Sanctuary of Madonna di Trapani bazilika, Badia Nuova ir Maria SS bažnyčios. Besilankant Trapanyje yra labai paprasta pasiekti šalimais esančius tokius miestus kaip Marsala. Netoliese yra Egadi ir San Vito le Capo paplūdimiai, kurie yra laikomi vieni geriausiais šiame regione. Norintys dar daugiau gali laivu iš Trapanio nuplaukti iki Tuniso ar Maltos.

sicilijaSkrydžio data:

Balandžio 30 - gegužės 3   (108 eurai)
Rugpjūčio 9 - 20   (108 eurai)
Gegužės 10 - 17  (119 eurų)
Rugsėjo 20 - 27  (119 eurų)

Skrydžio maršrutas: Kaunas - Trapanis - Kaunas

Kur pirkti lėktuvo bilietus?

Lėktuvo bilietus pirkti čia.

107Norėdami nusipirkti pigius lėktuvo bilietus, siūlytumėme nedvejoti – kuo pasiūlymas geresnis, tuo bilietai bus greičiau išpirkti.

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį. Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ