Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Suradome pigius lėktuvų bilietus iš Vilniaus į Kanarų salą Lanzarotę su apsilankymu Ispanijos sostinėje Madride! Visi lėktuvų bilietai kainuoja - tik 87 eurus! 

Lanzarotė – Kanarų salynui priklausanti Ispanijos sala, yra įsikūrusi Atlanto vandenyne. Sala anksčiau  yra stipriai nukentėjusi nuo labai stiprių ugnikalnių šiuo metu visiškai „atsigavusi“ ir puikiai vysto turistinę veiklą. Dėl nuostabaus kraštovaizdžio ir aktyvių pramogų nemažai žmonių atkeliauja į šią salą siekdami maloniai praleisto laiko. Pagrindinis miestas saloje – Aresifė, esantis rytinėje pakrantėje. Čia visada rasite pramogų, turėsite dideles galimybes išsirinkti nakvynę viešbutyje, kuriais „nuklota“ visa pakrantė.

Klimatas Lanzarotėje kaip ir visuose Kanaruose yra švelnus ir stabilus ištisus metus, todėl neveltui Kanarų salos yra vadinamos amžinojo pavasario salomis! Lanzarotės sala yra pati sausiausia iš visų Kanarų salų, todėl čia lietų pamatysite ne taip ir dažnai.

Kelionės data:  Sausio 14 - 26

Kelionės maršrutas: Vilnius - Madridas - Lanzarotė - Londonas - Vilnius

Kur pirkti lėktuvo bilietus?
Lėktuvų bilietus perkame per Ryanair puslapį, pagal žemiau pateiktą informaciją.

Sausio 14: Vilnius - Madridas   
Sausio 16: Madridas - Lanzarotė
Sausio 26: Lanzarotė - Londonas  ir Londonas - Vilnius

pirmas

antras

trecias

ketvirtasViešbučio užsakymas:
Lanzarotėje apartamentų pasirinkimas tikrai gausus, rasite tiek prabanga tviskančių apgyvendinimo įstaigų tiek paprastesnių!

10 % nuolaidą gausite pirkdami per šią nuorodą (premiją gražina po viešnagės)

lanzar

102698571

Daugiau pasiūlymų ieškokite  booking.com, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.


Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ