Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Skrydžiai į Tenerifę iš Vilniaus į abi puses - nuo 46 eurų! Skrendant į priekį, bus sustojimas Madride, o sekantis skrydis į Tenerifę tik antryt, tad pigiausia būtų pernakvoti Madrido oro uoste, nes atskrisite jau naktį! Grįžimas atgal į Vilnių patogus, tik su poros valandų sustojimu Madride, tad nakvynės neprireiks!!

Tenerifė – didžiausia Kanarų salyno sala, kurioje gyvena beveik milijonas žmonių. Salos sostinė – Tenerifės Santa Krusas. Tenerifė ne veltui  vadinama „Amžinojo pavasario sala“. Švelnus ir šiltas klimatas visus metus vilioja poilsiautojus į salą iš viso pasaulio.

Salos centre stūkso Tenerifės puošmena - Teidės ugnikalnis. Šis ugnikalnis – ne tik aukščiausia Ispanijos viršūnė, bet ir aukščiausias kalnas Atlanto vandenyne. Nuolat turistų lankoma viršūnė dalija salą į dvi klimato zonas – drėgną su gausia augalija šiaurėje ir saulėtą bei sausą pietvakariuose. Kadangi pietinėje salos dalyje yra šilčiau, čia įsikūrę didieji kurortai, kuriuose siūlomos visos įmanomos pramogos turistams: unikalus ugnikalnių peizažas, vandens ir sausumos sportas, kurortai ir neįprasti vulkaninio tamsaus smėlio paplūdimiai.

Pirma priežastis, dėl kurios Kanarų Tenerifė ypač patraukli poilsiautojams iš rimtą žiemą turinčių šalių, yra subtropinis, tačiau švelnus jūrinis klimatas. Visus 12 mėnesių jūra tinka maudynėms, oro temperatūra šiltuoju metų laiku svyruoja tarp 26-28 °C, žiemą – tarp 20-22 °C.

Kelionės data:  Lapkričio 21 - 28

Kur pirkti lėktuvo bilietus?
Lėktuvų bilietus į Tenerifę perkame, pagal žemiau pateiktą pavyzdį!

Lėktuvo bilietus Vilnius - Madridas - Vilnius galite nusipirkti paspaudę čia. Atkreipkite dėmesį į nuotraukose pavaizduotas datas, nusimato nakvynė Madride ir antryt prieš pietus skrydis į Tenerifę, tad pigiausia būtų pernakvoti oro uoste.

m v

Lėktuvo bilietus Madridas - Tenerifė - Madridas galite nusipirkti paspaudę čia. 

tener

Viešbučio užsakymas
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.
Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI