Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Iš Rygos į Jungtinių Arabų Emyratų sostinę Abu Dabį nuskrisite vos už 280 eurų į abi puses!  Skrydis spalio/lapkričio mėnesį, kai oro temperatūra tobula ir puikiai tinkantis europiečiams! Skrydis su avia kompanija AirBaltic! Patiko naujiena? Pasidalinkite su draugais! 

Lankydamiesi Abu Dabyje būtinai apsilankykite Šeicho Zaido Didžiojoje Mečetėje!

Vos kelios valandos autobusu ir Jūs pasieksite prašmatnųjį Dubajų!

Dubajuje pamatysite:

1. Aukščiausią pasaulyje 828m pastatą!
2. Brangiausius pasaulyje fontanus!
3. Pirmąją pasaulyje uždarą slidinėjimo kompleksą!
4. Įspūdingą dirbtinę salą ir dar daug visko!

Su kuo pirmiausiai asocijuojasi Dubajus? Su prabanga!  Tuo įsitikinsite kai ten nuvyksite, nes prabangos ten tikrai netrūksta. Dangoraižiai ir  didžiulės garsiausių pasaulio ženklų parduotuvės - tai mažiausiai ką ten pamatysite. Įspūdingai skamba vien tai, jog miestas yra pastatytas dykumoje. Jei pasaulyje atsiranda koks nors įspūdingas statinys, tai galite ne abejoti, jog greitu metu Dubajuje atsiras dar įspūdingesnis.

Dubajaus  miesto politika yra ta, jog jis turi būti prabangiausias pasaulyje miestas. Atvykus į šį miestą sunku būtų  dėlto pasiginčyti. Čia vietinis gyventojas nenustebs pamatęs Ferrari ar Lamborghini automobilį, nes jų čia tikrai netrūksta. Verta paminėti, jog vietinių gyventojų čia labai mažai. Apie 90 % Dubajaus gyventojų sudaro atvykėliai.

Reiktų žinoti, jog vasarą ten būna labai karšta! Mūsų komanda yra buvusi Dubajuje liepos mėnesį ir gali tai patvirtinti iš patirties, nes dieną temperatūra dažnai pakyla iki 45 laipsnių pagal Celsijų.

Siūlome pasigrožėti Dubajaus fontanais!

Kelionės data: Rugsėjo 10 - 17

Skrydžio maršrutas: Ryga - Stambulas -  Abu Dabis - Stambulas -  Ryga

Kur pirkti lėktuvo bilietus?
Bilietus pirkti čia.

abu dhabViešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.


Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI