Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Atpigo skrydžiai skrendant iš Kauno į Ispanijos kurortą Alikantę! Skrydžiai Gruodžio/Sausio mėnesiai į abi puses - tik nuo 69,78 eurų, skrendame su Ryanair kompanija! Sausio mėnesį Alikantėja oro temperatūra pakyla iki 17 lapsnių šilumos, tad Lietuvišką žiemą tuo metu bus tikrai smagu iškeisti į ispanišką pavasarį !

Alikantė - įsikurūsi Costa Blanca kurortinėje zonoje ir patenka tarp pasaulio populiariausių kurortų, todėl šią kryptį galima pasiekti iš daugelio oro uostų, o pigius avia bilietus į Alikantę galite įsigyti ir iš Kauno oro uosto. Puikus klimatas, ilgi smėlio paplūdimiai, viešbučių ir apartamentų pasirinkimas.

Jūros pakrantės, jaunatviškai patrakę vietovės ritmai bei gyvybingumu pulsuojantis miestas sužavės kiekvieną. Siauros gatvelės leis atrasti paralelę tarp praeities ir dabarties, o palmių višūnės primins apie laisvės pojūtį. Tokią, išskirtinę galimybę pasimėgauti nepailstančia ispaniška energija vis dažniau siūlo pigių skrydžių bendrovės. Paskutinės minutės bilietai bei akcijos tampa išties populiarūs turistų tarpe.

Kelionės  data:

Lapkričio 18 - 25                 75  EUR

Lapkričio 21 - 25                 75  EUR

Lapkričio 28 - Gruodžio 2     69,78  EUR   PIGIAUSIA!

Gruodžio 2 - 9                     75  EUR   

Gruodžio 5 - 9                     75 EUR

Kur pirkti lėktuvo bilietus?
Norėdami nusipirkti bilietus ar pakeisti kelionės datą, tai galite padaryti paspaudę šią nuorodą.

alikante

Kur nakvoti?

Rekomenduojame apsistoti Hotel Almirante viešbutyje, kurį rasite paspaudę šią nuorodą! Šis viešbutis, kuris yra ant jūros kranto Lapkričio 28 - Gruodžio 2 kainuotų tik 172 eurai (4 naktys). Puikus pasirinkimas!!

90002913

90002916

Daugiau pasiūlymų ieškokite booking.com, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.

Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ