Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Pigūs skrydžiai  į Italijos miestą - Boloniją! Keliaujame iš Kauno į ab puses - vos tik už 22,98 eurus! Bilietų kiekis sparčiai mažėja.

Bolonija – miestas šiaurinėje Italijos dalyje, Emilijos - Romanijos  regiono sostinė. Išsidėsčiusi prie Reno upės . Svarbus transporto mazgas; laivybos kanalu miestas susisiekia su Po upe. Išvystyta mašinų gamybos, juodosios metalurgijos, maisto, chemijos, tekstilės, lengvoji, poligrafijos pramonė. Yra nacionalinis atominių tyrimų centras.
Nuo VI a. pr. m. e. miestas buvo etruskų  centras ir vadinosi Felsina. Dabartinį pavadinimą lėmė genties vardas, kuri miestą užėmė IV a. pr. m. e. Viduramžiais garsėjo stipria teisės mokykla. Bolonijoje veikia vienintelis pasaulyje Ledų universitetas – „Carpigiani Gelato University”
Šiuolaikinis miestas pasižymi puikiai suderintomis senosiomis tradicijomis su modernumu, todėl čia nuolat daug turistų iš įvairių pasaulio šalių.

Lankytinos vietos:
Nepriklausomybės gatvė;
Džiuzepės Garibaldžio paminklas;
Bolonijos teatras;
Montagnola parkas;
Karaliaus Enzo rūmai;

Skrydžio data: Gruodžio 2 - 5

Kaip radome šiuos pigius skrydžius?
Mes naudojame Azuon! Daugiau informacijos apie programą čia!

Kelionės maršrutas: Kaunas - Bolonija - Kaunas

Kur pirkti lėktuvo bilietus?
Norėdami nusipirkti bilietus ar pakeisti kelionės datą, tai galite padaryti paspaudę šią nuorodą.

boloViešbučiai Bolonijoje
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.


Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ