Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Besibaigiant sezonui atpigo skrydžiai į Bulgarijos kurortą Burgasą! Tiesioginiai skrydžiai į abi puses iš Kauno - tik  nuo 45 eurų! Pigiausi skrydžiai  spalį!

Burgas – uostamiestis Bulgarijoje, prie Juodosios jūros; srities centras. Yra tarptautinis oro uostas. Išvystyta maisto, tekstilės, mašinų, žvejybos pramonė, apylinkėse yra naftos kombinatas.

Saulėtas krantas yra didžiausias pajūrio kurortas Bulgarijoje, esantis tarp Nesebaro miesto ir kito populiaraus kurorto – Šv. Vlaso. Šis Juodosios jūros perlas nuo antro pagal dydį šalies miesto Burgaso nutolęs apie 30 km į šiaurę. Tai ne tik didžiausias, bet ir populiariausias Bulgarijos kurortas, kuriame yra daugiau nei 1000 viešbučių, galinčių priimti nei daug,  nei mažai – virš 300 tūkstančių svečių.

Kelionės data

Rugpjūčio 30 - Rugsėjo 6   107 eur

Rusgėjo 20 - 27              101 eur

Rugsėjo 27 - Spalio 4     85 eur

Spalio 4 - 11           45 eur

Spalio 11 - 18         55 eur

Spalio 18 - 25         45 eur

Kelionės maršrutas:   Kaunas  - Burgas - Kaunas

Kur pirkti pigius lėktuvo bilietus?
Nusipirkti bilietus ar pakeisti kelionės datą galite  paspaudę šią nuorodą.

burgas

Viešbučio užsakymas
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.



Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI