Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Skrydžiai į Hong Kongą iš Danijos sostinės Kopenhagos - nuo 360 eurų į abi puses! 

Honkongas – pulsuojantis chaosas kryžkelėje tarp Rytų ir Vakarų. Čia puikiai dera kiniškas darbštumas ir britiška arogancija, žmonių tankumo rekordas ir iš vandenyno atklydęs vėjas, dūkstantis tvankiuose skersgatviuose. Žemė tolimuosiuose rytuose, kur kažkada praskridęs drakonas savo prisilietimais uodega pavertė salomis… Nors Kinijos pasaulis su savo triukšmu, nosį riečiančiais kvapais ir nežinomais valgiais bei kalba yra Honkonge visur, bet ir angliški pėdsakai įsišakniję čia giliai.

Honkonge – didžiausia dangoraižių pastatų koncentracija visame pasaulyje. Kitaip ir būti negali, tokiame mažame žemės plote įmanoma tik į viršų stiebtis, netgi tramvajai yra dviaukščiai. Statybos -sudėtingas procesas Honkonge, nes salos labai kalnuotos. Tarp kalnu įsispraudę dangoraižiai.

Lankantis Honkonge būtina pamatyti Didžiąją Budos statulą. Vietovės prieigas galima pasiekti metro, o tada rinktis, kaip kilti į kalną – autobusu ar keltuvais, tokiais, kokius įprasta matyti slidinėjimo trasose. Kelionė šia transporto priemone kainuos apie 18 eurų ir truks apie 10 minučių, o pusvalandis važiuojant autobusu – apie 5 eurus. Didysis Buda žinomas kinų kaip Tian Tan Buda, yra antra pagal dydį budos statula pasaulyje ir bene populiariausias piligrimų centras Azijoje.

hong

Kelionės data

Lapkričio 9 - 20
Lapkričio 16 - 27
Lapkričio 21 - 29
Gruodžio 2 - 13
Gruodžio 5 - 13

Kur pirkti lėktuvo bilietus?
Norėdami nusipirkti bilietus ar pakeisti kelionės datą, tai galite padaryti paspaudę šią nuorodą . 

hongNorėdami nusipirkti pigius lėktuvo bilietus, siūlytumėme nedvejoti – kuo pasiūlymas geresnis, tuo bilietai bus greičiau išpirkti.
Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.
Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI