Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Super pasiūlymas Lietuvos gyventojams! Skrydžiai  į Tailando regioną - Krabi tik 362 eurai į abi puses skrendant iš Vilniaus ir trumpam sustojant Stokholme!

Krabi - vienas iš lankomiausių Tailando regionių. 2018 metų žiemą po viešnagės Singapūre atskridome ir mes būtent į Krabi oro uostą. Krabi oro uostas yra labai mažytis, vietoje galima pasidaryti vizą ir netgi nusifotografuoti nuotrauką vizai. Jeigu turite galimybę ir norite išvengti eilių, geriau į Tailandą atvykite jau turėdami vizą, nes mes darydami VISA ON ARRIVAL turėjome stovėti bent 1.5h eilėje, ir tikėtina, kad sumokėjome daugiau (60 eur asmeniui), nei, kad būtume atsivežę vizą padarytą savo šalyje.

Gyvenome dviejuoe miesteliuose: Ao Nang ir Klong Muang.

Ao Nang kurortas Tailande - daug triukšmo, gatvė nusieta kavinių, restoranų, įvairių siuvenyrų parduotuvėlių, masažo salonų - praleisti pinigus tikrai yra kur! Ao Nang paplūdimys tikrai nėra ta vieta, kur ramiai galite pagulėti ir pailsėti, nes visą dieną nuo ankstaus ryto iki vėlyvo vakaro burzgia laivai, kurie rengia ekskursijas ir plukdo į kitas salas bei paplūdimus. Nuolatinis triukšmas ir kuro kvapas tikrai vargina.

Klong Muang kurortas Tailande - labai ramus miestelis, kavinukių ir restoranėlių nedaug, bet pavalgyti kur rasite. Paplūdimys labai ilgas, todėl bus ir geresnių vietų ir prastesnių. Patariame laikytis paplūdimio dešinės pusės, ten jis daug geresnis ir netgi pasislinkus vandeniui po pietų, vis dar galima puikiai maudytis, tuo tarpu kairesnė Klong Muang pusė nusėta daugiau akmenim, krantas labai seklus ir maudytis po pietų jau ne taip gerai.

Kelionės data:

Lapkričio 7 - 15    374 eur

Lapkričio 7 - 22    362 eur

Lapkričio 14 - 29  370 eur

Skrydžio maršrutas: Vilnius - Stokholmas - Krabi - Stokholmas -Vilnius

Kur pirkti lėktuvo bilietus?
Lėktuvų bilietus perkame čia!

tailand

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.

NĖRA KOMENTARŲ