Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Labai pigūs lėktuvo bilietai iš Kopenhagos į JAV sostinę - Vašingtoną! Skrydžiai į abi puses kainuos - tik nuo 255 eurų! Iš Kauno galite nuskristi į Kopenhagą vos nuo 13 eurų į vieną pusę!

Vašingtonas – JAV sostinė, miestas šalies rytuose, prie Atlanto vandenyno. Nors pačiame mieste gyvena kiek daugiau nei 500 000 gyventojų, metropoliniame Vašingtono apylinkėse gyvena virš 5,5 mln. žmonių, pačiame mieste virš 600 000. Vašingtonas įsikūręs drėgno subtropinio klimato zonoje ir pasižymi keturiais skirtingais metų laikais. Jo klimatas yra tipiškas vidurio Atlanto JAV vietovėse. Pavasarį ir rudenį yra šilta, o žiemą yra šalta su sniegu, kurio storis siekia vidutiniškai 37 cm.

Lankytinos vietos:

Jungtinių Amerikos Valstijų botanikos sodas;
Linkolno memorialas;
Nacionalinis gamtos istorijos muziejus;
Vašingtono paminklas;
Nacionalinė alėja;
Baltieji rūmai;
Kapitolijus.

vasin

Kelionės data:

Gegužės 14 - 22
Gegužės 16 - 29
Rugpjūčio 29 - rugsėjo 11

Kur pirkti lėktuvų bilietus?
Norėdami nusipirkti bilietus ar pakeisti kelionės datą, tai galite padaryti paspaudę šią nuorodą.  londViešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.


Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI