Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Planuojamės atostogas Ibizos saloje! Ši mažytė Balearų salyno sala, traukia turistus iš viso pasaulio ir yra garsi savo naktiniu gyvenimu, kurį ypač mėgsta jaunimas. Skrydžiai iš Kauno į abi puses su galimu Milano aplankymu - tik 55 eurai!

Ibiza – sala  Viduržemio jūroje, Ispanijai priklausančio Balearų salyno pietvakariuose. Ibizos salą sudaro penki pagrindiniai miestai: Eivissa, Santa Eulària des Riu, Sant Antoni de Portmany, Sant Josep de sa Talaia ir Sant Joan de Labritja.

Daug  aprašytas naktinis Ibizos gyvenimas – tai tik vienas šios nuostabios salos privalūmų. Ibiza gali didžiuotis skaidriu krištoliniu jūros vandeniu, jaukiais paplūdimiais, pušynais ir nepakartojamo skonio patiekalais iš šviežių jūros gėrybių.

Jei norite pamatyti ir susipažinti su tikruoju salos grožiu, tai geriausia padaryti automobiliu arba motoroleriu. Tada jūs tikrai atrasite nuostabiąją salos širdį, pulsuojančią ne tik vakarėliais bet ir natūralių nesugadintų turistų gamtos kampelių ir tradicinės virtuvės skanumynų.

Ibiza didžiuojasi savo architektūra, muziejais, saugomais gamtos parkais, urvais, vandens parkais, paplūdimiais, naktiniu gyvenimu ir čia kiekvienas atras tai ko jam reikia.
ibizaKelionės data: Kovo 31 - balandžio 8,9

Kaip radome šiuos pigius skrydžius?
Mes naudojame Azuon! Daugiau informacijos apie programą čia!

Kur pirkti lėktuvo bilietus?
Lėktuvų bilietus perkame pagal pateiktą pavyzdį Ryanair ir Easyjet puslapiuose!

Skrydžiai iš Kauno su persėdimu Londone. Perkame Ryanair puslapyje.

Skrydis iš Ibizos į Milaną. Perkame Easyjet puslapyje! Rekomenduojama išskristi 8 dieną ir praleisti vieną dieną Milane! Jei nenorite nakties praleisti Milano mieste, galite iš Ibizos išskristi 9 dieną, tačiau turėsite tik 1.15h iki kito reiso ir taip rizikuosite praleisti skrydį į Kauną!
Skrydis iš Milano į Kauną. Perkame Ryanair puslapyje!
Viešbučio užsakymas
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.


Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI