Jeigu norite, jog mes Jums surastume pigiausius lėktuvo bilietus iš Jūsų norimo miesto, ar norite pasirinkti kitą datą, tiesiog parašykite mums į e -paštą:  kolumbokeliones@gmail.com  ir surasime kuo pigesnius lėktuvo bilietus NEMOKAMAI!


Pigi kelionė iš Londono aplankant amžinąjį miestą Romą bei Katalonijos sostinę Barseloną! Jei norite suplanuoti panašią kelionę iš jūsų miesto, tiesiog parašykite mums į e-paštą ir surasime pigiausius lėktuvo bilietus nemokamai!

Barselona – Katalonijos  sostinė ir šio Ispanijos regiono kultūros lopšys, o taip pat ir vienas iš populiariausių turistų lankomų miestų Ispanijoje. Tai itin kosmopolitiškas miestas, kurio restoranai, barai, naktiniai klubai visuomet pilni žmonių, o tvyrančia gyvybinga ir energinga atmosfera Barselonai greičiausiai neprilygsta joks kitas Ispanijos miestas. Taip pat Barselona yra svarbus Viduržemio jūros uostamiestis bei šalies kultūros, sporto, ekonomikos centras.

Katalonai nuolatos pabrėžia, kad jie – ne ispanai. Katalonijoje gyvena apie 7 mln. gyventojų. Tai didelį savarankiškumą išsikovojusi, savo vėliavą, herbą, parlamentą ir kalbą turinti šalis. Tiesa, Ispanijos sudėtyje. Katalonijoje pats didžiausias atlyginimas ir pensijos. 2003 m. UNESCO pripažino Barseloną geriausiu pasaulio miestu. Ispanai mano, kad katalonai – pasipūtę, išdidūs, gobšūs. Katalonai atsako paprastai: “Dirbkite kiek mes ir gyvensite kaip mes”. Darbštumu, nuoširdumu katalonai panašūs į lietuvius.

Lankytinos vietos:
Barselonos katedra;
Sagrada Familia bažnyčia;
Olimpinis kaimelis;
Jūrų muziejus;
Pikaso muziejus.

arsa

Roma – Italijos  sostinė (nuo 1870 m.) ir didžiausias miestas, esantis šalies centrinėje dalyje prie Tibro upės. Administracinis ir politinis centras (prezidento, ministerijų būstinės), Lacijo regiono sostinė ir pagrindinis miestas. Didelis turizmo centras, turintis daugybę antikinių ir viduramžių paminklų , turtingas muziejais.

“Visi keliai veda į Romą…”  ne iš piršto laužtas pasakymas. Roma  ir jos mieste įsikūrusi maža valstybėlė Vatikanas, yra svarbus turistų, o ypatingai katalikų bažnyčią išpažystančių žmonių traukos centras.  Išgirdus Italijos šalies pavadinimą, kyla malonūs prisiminimai iš šios kelionės: šiluma, didinga architektūra, skaniausios picos bei sūriai, puikus vynas ir nuostabus laikas čia.`

Lankytinos vietos:

Panteonas - vienas iš įspūdingiausių Romos objektų. Panteonas yra šventykla, skirta visiems Dievams, kuri šiuo metu turi ir katalikų bažnyčios statusą, bei yra pavadinta Švč. Mergelės Marijos ir Visų Kankinių bažnyčia.

Trevi fontanas, kuris išsiskiria savo dydžiu ir yra turbūt žinomiausias barokinio stiliaus fontanas visoje šalyje. Šis fontanas laikomas nepaprastu bei yra apipintas legendų.  Sakoma, kad tie, kurie norėtų vėl atvykti į Romą, turi atsukti nugarą į fontaną ir dešine ranka per kairįjį petį mesti į vandenį monetą. Jeigu į vandenį bus metama antra moneta, ledenda pranašaujama, kad tai padės susipažinti su italu, o trečioji moneta, netgi garantuos santuoką. Tad šiame fontane monetų išties netrūksta.

Koliziejus dar kitaip vadinamas Flavijaus amfiteatras – didžiausias ir seniausias pasaulyje amfiteatras. Garsėjo gladiatorių kovomis tarpusavyje ir prieš laukinius gyvūnus.

Vatikanas - žinomas kaip mažiausia pasaulio valstybė, esanti Romos miesto centre. Taip pat tai katalikų sostinė, kartu sauganti ir neįkainojama kultūros paveldą.

roma

Skrydžio data: 06.06 skrydis į Romą - 06.14 skrydis į Kelną (teks praleisti oro uoste apie 6h) - 06.14 skrydis į Barseloną - 06.16 skrydis į Londoną

Skrydžio maršrutas : Londonas - Roma - Kelnas - Barselona - Londonas

Norėdami nusipirkti bilietus ar pakeisti kelionės datą, tai galite padaryti  paspaudę šią nuorodą. Jei turite klausimų, visada galite kreiptis e -paštu kolumbokeliones@gmail.com

kelione

Norėdami nusipirkti pigius lėktuvo bilietus, siūlytumėme nedvejoti – kuo pasiūlymas geresnis, tuo bilietai bus greičiau išpirkti. Jeigu Jus domina kitos kelionių kryptys ir norite sužinoti pigiausių bilietų pasiūlymus bei turite klausimų, prašome kreiptis nurodytais kontaktais. Pasistengsime su Jumis kuo greičiau susisiekti ir pasiūlyti Jums geriausius variantus.

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį. Kadangi mes neimame jokių mokesčių už teikiamas akcijas ir pigių lėktuvo bilietų paieškas, būtume labai Jums dėkingi jei viešbučius rezervuotumėte per mūsų booking.com paieškas kurias rasite kiekvienos naujienos apačioje.  Tai padeda mums judėti toliau ir stengtis atrasti vis geresnių pasiūlymų, kuriais galime dalintis su Jumis.


Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI