Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Atsirado pigių lėktuvo bilietų iš Londono į Singapūrą! Skrydžiai į abi puses - nuo 335 eurų! Iš Singapūro nebrangiai galite pasiekti, kitas pietryčių Azijos valstybes!

Singapūras – miestas (valstybė), įsikūrusi saloje Pietryčių Azijoje. Singapūras tai tvarkingas, turistus iš viso pasaulio viliojantis ir turintis ką parodyti miestas, valstybė! Garantuojame, jog tiek žalumos nepamatysite jokiame kitame pasaulio didmiestyje!

Ką veikti Singapūre?

Singapūre tikrai turės ką veikti floros mylėtojai! Singapūre yra nemažai botanikos sodų, kurie nustebins net visko mačiusius. 

Jei keliaujate su vaikais, būtinai turite aplankyti Singapūro zoologijos sodą! Jis laikomas vienu geriausiu pasaulyje!

Taip pat būtinai turite aplankyti ,,Garden bay'' sodus, kurie yra visos valstybės pažiba bei traukos centras. Ypatingai gražu būna juose naktį, kai medžiai švyti visu gražumu. Objektas yra nemokamas!

Kelionės maršrutas:  Londonas - Pekinas - Singapūras - Pekinas - Londonas

Kelionės data: Gegužės 8 - 17

Kur pirkti lėktuvo bilietus?
Lėktuvo bilietus galite nusipirkti paspaudę  čia!
singapuViešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.

Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI