Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Pigios atostogos Kanaruose! Skrydžiai į Tenerifę iš Londono - tik nuo 30 svarų! Tokius pigius skrydžius siūlo Wizzair oro linijos! Pigiausius lėktuvų bilietus galite nusipirkti su Wizzair lojalumo kortele, kurią įsigyti galite lėktuvų bilietų pirkimo metu! Daugiau informacijos apie ją čia.

Tenerifė – didžiausia Kanarų salyno sala, kurioje gyvena beveik milijonas žmonių. Salos sostinė – Tenerifės Santa Krusas. Tenerifė ne veltui  vadinama „Amžinojo pavasario sala“. Švelnus ir šiltas klimatas visus metus vilioja poilsiautojus į salą iš viso pasaulio.

Salos centre stūkso Tenerifės puošmena - Teidės ugnikalnis. Šis ugnikalnis – ne tik aukščiausia Ispanijos viršūnė, bet ir aukščiausias kalnas Atlanto vandenyne. Nuolat turistų lankoma viršūnė dalija salą į dvi klimato zonas – drėgną su gausia augalija šiaurėje ir saulėtą bei sausą pietvakariuose. Kadangi pietinėje salos dalyje yra šilčiau, čia įsikūrę didieji kurortai, kuriuose siūlomos visos įmanomos pramogos turistams: unikalus ugnikalnių peizažas, vandens ir sausumos sportas, kurortai ir neįprasti vulkaninio tamsaus smėlio paplūdimiai.

Pirma priežastis, dėl kurios Kanarų Tenerifė ypač patraukli poilsiautojams iš rimtą žiemą turinčių šalių, yra subtropinis, tačiau švelnus jūrinis klimatas. Visus 12 mėnesių jūra tinka maudynėms, oro temperatūra šiltuoju metų laiku svyruoja tarp 26-28 °C, žiemą – tarp 20-22 °C.

Kelionės data:  Balandžio 28 - gegužės 5

Kur pirkti lėktuvo bilietus?
Lėktuvo bilietus galite nusipirkti pagal žemiau pateiktą pavyzdį!
Wizzair puslapis

Skrydžiai: Londonas - Tenerifė - Londonas

Viešbučiai Tenerifėje

Ieškote nebrangios bei gerai įvertintos apgyvendinimo įstaigos? Siūlome apsistoti Coral Teider Mar - Nuoroda!

Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.
Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI