Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Super kaina iš Varšuvos į egzotiškąjį Tailandą! Lėktuvo bilietai į abi puses - tik nuo 277 eurų. Taip pat būnant Tailande, siūlome nuskristi ir į artimiausias valstybes. Iš Tailando vos už 80 eurų galite pasiekti: Vietnamą, Kambodžą, Indoneziją, Malaiziją. Galima susidėlioti skrydžius taip, jog aplankysite kelias valstybes ir tam neišleisite 200 eurų. Varšuvą nebrangiai pasieksite Lux express autobusais, kurių kainos neretai siekia vos 5 eurus į vieną pusę!

BankokasTailando sostinė,  vadinamas angelų miestas. Būtent nuo jo reikia pradėti pažintį su Tailandu, tam, kad pajaustum nepakartojamą rytų aromatą ir liktum amžinai sužavėtas jo magijos.

Bankokas yra didžiausias Pietryčių Azijos miestas, šalies verslo ir kultūrinio gyvenimo centras, kuriame yra beveik visos Tailando administracinės įstaigos ir daug tarptautinių organizacijų. Bankokas - ryškesnis, nei daugelis vakarietiškų sostinių. Jame meniškai suderinti dangų smeigiantys aukšti dangoraižiai ir didžiuliai prekybos centrai su senovinėmis šventyklomis, auksuotais rūmais ir smaragdo žalumos parkais.

Bankokas vadinamas „Rytų Venecija ir, nors daugelio kanalų nebeliko nutiesus geležinkelius, vis dėlto dar galima išsiruošti į įspūdingą ekskursiją garsiomis Bankoko gatvėmis ir pajusti šio nepakartojamo miesto praeitį. Gyvenimas mieste nesustoja nė minutėlei, netgi nakties metu.

tailanda

Kelionės data:

08.31 - 09.12

Skrydžio maršrutas: Varšuva - Kijevas - Bankokas - Kijevas - Varšuva

Norėdami nusipirkti bilietus ar pakeisti kelionės datą, tai galite padaryti paspaudę šią nuorodą.

thailanda

 

Norėdami nusipirkti pigius lėktuvo bilietus, siūlytumėme nedvejoti – kuo pasiūlymas geresnis, tuo bilietai bus greičiau išpirkti. Jeigu Jus domina kitos kelionių kryptys ir norite sužinoti pigiausių bilietų pasiūlymus bei turite klausimų, prašome kreiptis nurodytais kontaktais. Pasistengsime su Jumis kuo greičiau susisiekti ir pasiūlyti Jums geriausius variantus.

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį. Kadangi mes neimame jokių mokesčių už teikiamas akcijas ir pigių lėktuvo bilietų paieškas, būtume labai Jums dėkingi jei viešbučius rezervuotumėte per mūsų booking.com paieškas kurias rasite kiekvienos naujienos apačioje.  Tai padeda mums judėti toliau ir stengtis atrasti vis geresnių pasiūlymų, kuriais galime dalintis su Jumis.Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ