dav

Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Korfu sala - laikoma Europos Havajais! Kodėl? Tai suprasite tik ten nuvykę. Skrydžiai į Korfu iš Varšuvos - tik nuo 47 eurų į abi puses! Skrendant į priekį, turėsite pusdienį laiko Milano aplankymui! Paskubėkite, nes bilietų skaičius ribotas.

Korfu miesto senamiestis įsikūręs labai geroje strateginėje vietoje prie Adrijos jūros. Čia daug lankytinų vietų ir bažnyčių. Kerkyros  senamiestyje veikia net 37 bažnyčios, viena nuo kitos nutolusios nedideliu, ne ilgiau nei per 15 min. pėsčiomis įveikiamu atstumu. Tikrai verta pasivaikščioti pėsčiomis po senamiestį ir pajusti jo dvasią, išvysti gražiai tarpusavyje derančius renesanso, baroko bei klasicizmo architektūros stilius. Senoji tvirtovė – 1546 m. pastatyta bizantiško stiliaus pilis. Tai garsiausia ir lankomiausia pilis saloje, stūksanti netoli vienos didžiausių Europoje Spaniados aikštės.

Kelionės data: Birželio 4 - 16

Kaip radome šiuos pigius skrydžius?
Mes naudojame Azuon! Daugiau informacijos apie programą čia!

 

Kur pirkti lėktuvo bilietus?
Skrydžio bilietus galite įsigyti:

Wizzair puslapyje 
Ryanair puslapyje

Varšuva - Milanas: Wizzair oro linijos

pirm

Milanas - Korfu: Ryanair oro linijos

ant

Korfu - Varšuva: Wizzair oro linijos

treciViešbučio užsakymas
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.


Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ