Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Skrydžiai iš Vilniaus į Vengrijos sostinę Budapeštą - tik nuo 40 eurų į abi puses! Budapešte daugybė lankomų vietų, kuriuose galite praleisti visą dieną su savo šeima. Šį miestą tikrai verta ir reikia aplankyti!

Budapeštas Vengrijos sostinė ir didžiausias miestas, devintasis pagal dydį Europos sąjungos miestas. Būdamas didžiausiu Vengrijos miestu Budapeštas yra šalies svarbiausias politinis, komercinis, kultūrinis, pramoninis ir transporto centras ir laikomas svarbiu miestu Centrinėje Europoje.

Neretai tituluojamas vienu gražiausių miestų Europoje, Budapeštas lankytojus vilioja karališka architektūra, kultūriniu bei kulinariniu paveldu, o taip pat pramogomis. Budapeštas taip pat yra ir tituluotas SPA miestas, kuriame trykšta apie 80 geoterminių šaltinių, o pirčių ir SPA kultūra siekia romėnų laikus.

10 lankomiausių Budapešto vietų:

Karaliaus rūmai;

Vengrijos parlamento rūmai;

Žvejų bastionas;

Dunojaus upė;

Šv. Stepono bazilika;

Sečeni terminė pirtis;

Gelerto viešbutis;

Didvyrių aikštė;

Vaci utca;

Memento parkas.

Kelionės data: Spalio 22 - 25

Skrydžio maršurtas: Vilnius - Stokholmas - Budapeštas - Geteborgas - Vilnius

Kur pirkti lėktuvų bilietus?
Visus lėktuvų bilietus perkame oficialioje Wizzair svetainėje. Ją galite rasti paspaudę šią nuorodą. Lėktuvų bilietus perkame pagal žemiau pateiktą pvz. Pigiausi skrydžiai yra perkant su Wizzair lojalumo kortele. 

budaViešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI