Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Labai pigūs lėktuvo bilietai iš Kopenhagos į Belgijos sostinę - Briuselį! Tiesioginiai skrydžiai į abi puses - vos nuo 4 eurų! 

Briuselis – Belgijos sostinė, taip pat laikoma de facto Europos sąjungos sostine, kadangi čia yra dvi iš trijų pagrindinių sąjungos institucijų, yra ir Nato būstinė.
Viduramžiais Briuselis buvo Brabanto hercogų rezidencija. 1830 m. susiformavus Belgijai, tapo jos sostine. Po Antrojo pasaulinio karo tapo laikina besikuriančių tarptautinių struktūrų būstine, bet palaipsniui tapo nuolatine sostine.

Visame pasaulyje gerai žinomas kokybiškas Belgiškas šokoladas čia yra lengvai prieinamas. Taip pat Belgija žinoma kaip saksofono muzikos ir džiazo šalis, o Briuselis yra muzikalus miestas, kuriame kasmet rengiama daug koncertų ir festivalių. Briuselis yra daugiakultūrinis miestas, nes jame gyvena maždaug trečdalis kitataučių. Žmonės Briuselyje labai malonūs, todėl jei norite ko nors paklausti ar sužinoti turėtumėte nesidrovėti ir paklausti, nes žmonės ten čia šilti ir paslaugūs.

Lankytinos vietos:

Kakavos ir šokolado muziejus;
Belgijos karališkasis dailės muziejus;
Sts-Michel el Gudule katedra;
Parlamento kvartalas;
Karališkieji rūmai.

brius

 

Kelionės data:

08.18 - 08.29
08.23 - 08.29
08.18 - 08.19

Kelionės maršrutas: Kopenhaga - Briuselis - Kopenhaga

Norėdami nusipirkti bilietus ar pakeisti kelionės datą, tai galite padaryti paspaudę šią nuorodą

briuselis
Norėdami nusipirkti pigius lėktuvo bilietus, siūlytumėme nedvejoti – kuo pasiūlymas geresnis, tuo bilietai bus greičiau išpirkti. Jeigu Jus domina kitos kelionių kryptys ir norite sužinoti pigiausių bilietų pasiūlymus bei turite klausimų, prašome kreiptis nurodytais kontaktais. Pasistengsime su Jumis kuo greičiau susisiekti ir pasiūlyti Jums geriausius variantus.
Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį. Kadangi mes neimame jokių mokesčių už teikiamas akcijas ir pigių lėktuvo bilietų paieškas, būtume labai Jums dėkingi jei viešbučius rezervuotumėte per mūsų booking.com paieškas kurias rasite kiekvienos naujienos apačioje.  Tai padeda mums judėti toliau ir stengtis atrasti vis geresnių pasiūlymų, kuriais galime dalintis su Jumis.


Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI