Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Labai pigūs skrydžiai iš Paryžiaus miesto į Floridos pažibą - Majamį! Skrydžiai į abi puses - tik nuo 235 eurų į abi puses!  

Majamis- prie Atlanto vandenyno, Floridos valstijoje.  Majamis yra svarbus Jungtinių Amerikos Valstijų miestas. Puikiai išvystytas turizmas, verslas ir transportas. Tropinis klimatas yra didžiausias privalumas. Tai puikus kurortinis miestas, norintiems gero oro, puikių paplūdimių, skanaus maisto ir pramogų.
Majamis turistus traukia savo paplūdimiais, nes jų čia tikrai netrūksta! Žurnalas ,, Forbes'' 2008 metaism, Majamį išrinko švariausiu JAV miestu.

Florida – įspūdinga žemė, jos puikios klimato sąlygos leidžia patogiai gyventi ištisus metus. Majamyje yra daugiau nei 800 parkų ir tai vienintelis JAV miestas, kuriame yra du atskiri nacionaliniai parkai: Biscayne National Park ir Everglades National Park.

Lankytinos vietos:

Majamio zoologijos sodas – puiki vieta, kur galima praleisti visą dieną;

Everglades Nacionalinis parkas- pietinėje Floridos dalyje yra Everglades Nacionalinis parkas.

Beždžionių džiunglės – tropinis parkas;

Koralų pilis – viena iš įspūdingiausių vietų Pietų Floridoje;

South Beach paplūdimio kompleksas– lankomiausia Majamio vieta;

majamiSkrydžio data:

Lapkričio 12 - 19
Lapkričio 19 - 26
Sausio 21 - 28
Vasario 11 - 18

Kur pirkti lėktuvų bilietus?
Norėdami nusipirkti bilietus ar pakeisti kelionės datą, tai galite padaryti čia.

miam

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį. 

Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI