Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Nerealiai pigūs skrydžiai iš Vilniaus į Azorų salyne esančią Ponto Delgadą! Portugalijai priklausančią salą pasieksite vos už 87 eurus!

Azorų salos - nutolusios nuo pačios Portugalijos per daugiau nei 1500 km. Šios salos vis dar nėra užkariautos turistų, todėl didelių kiekių turistų čia kol kas dar nesutiksite!
Salos yra unikalios savo kraštovaizdžių, kurios dažnai primena Stiveno Spilbergo filmą ''Jūros periodo parkas''! Ežerai ugnikalnių krateriuose čia yra įprasta vaizdas. Jei mėgstate žygius ar tiesiog pasivaikščiojimus, tai Azorų salų klimatas tam tinka visiems metų laikais!

Kelionės data:  Sausio 13 - 25

Kelionės maršrutas: Vilnius - Oslas - Londonas - Ponto Delgada - Lisabona - Briuselis - Vilnius

Kur pirkti lėktuvo bilietus?
Norėdami nusipirkti bilietus ar pakeisti kelionės datą, tai galite padaryti  paspaudę šią nuorodąLėktuvų bilietus perkame pagal žemiau pateiktą informaciją!

azoViešbučio užsakymas
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.


Booking.c

NĖRA KOMENTARŲ