Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Kolumbo kelionės nepamiršta lankytojų iš Airijos ir dalinasi puikiu pasiūlymu iš Dublino! Lėktuvo bilietai ir 5 naktys viešbutyje - tik 110 eurų asmeniui! Kaina gali būti net mažesnė jei turi jau kur apsistoti Atėnuose.

Atėnai – Graikijos sostinė ir didžiausias miestas. Atėnų vardas kilęs iš graikų deivės Atėnės. Atėnai garsūs demokratija, Olimpinėmis žaidynėmis ir filosofija1834 metais Atėnai tapo šiuolaikinės Graikijos sostine. Jie buvo pasirinkti dėl savo simbolinės reikšmės klasikinėje istorijoje. Miestas buvo statomas aplink Akropolio sienas. Šiandieniniai Atėnai – tai Graikijos metropolis, vadinamas Attika, į kurį įeina ir priemiesčiai, ir šalia esantis Pirėjaus miestas.

Miestiečiai - ne tik laisvi, bet ir linksmi žmonės. Naktinio gyvenimo garbintojams Atėnuose nuobodžiauti neteks. Tai turbūt vėliausiai užmiegantis Europos miestas. Graikai mėgsta linksmintis kiekvieną naktį, dirbti - kiek mažiau, todėl nereikia stebėtis, kad visa šalis yra tiesiog ekonominė problema. Linksmybių vietų pilna visur, o vasarą jos persikelia į paplūdimius.

ate

Kelionės data:  spalis

10.23 - 10.28

Kelionės maršrutas: Dublinas  - Atėnai - Dublinas

Norėdami nusipirkti bilietus ar pakeisti kelionės datą, tai galite padaryti paspaudę šią nuorodą.

 

 

at

Apsigyventi siūlome ,,Anita argo'' viešbutyje, kuris yra tikrai neblogas variantas kaip už tokia mažą kainą! 5 nakvynės šiame viešbutyje dviems asmenims kainuos nuo 97 eurų. Žinoma viešbutį galite rinktis savo nuožiūrą ir tai rekomenduojame daryti Hotelscombined.com tinklalapyje, kur tikrai išsirinksite geriausią variantą.

atenNorėdami nusipirkti pigius lėktuvo bilietus, siūlytumėme nedvejoti – kuo pasiūlymas geresnis, tuo bilietai bus greičiau išpirkti. Jeigu Jus domina kitos kelionių kryptys ir norite sužinoti pigiausių bilietų pasiūlymus bei turite klausimų, prašome kreiptis nurodytais kontaktais. Pasistengsime su Jumis kuo greičiau susisiekti ir pasiūlyti Jums geriausius variantus.

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis Hotelscombined.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių palyginimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį. Kadangi mes neimame jokių mokesčių už teikiamas akcijas ir pigių lėktuvo bilietų paieškas, būtume labai Jums dėkingi jei viešbučius rezervuotumėte per mūsų viešbučių paieškas kurias rasite kiekvienos naujienos apačioje. Tai padeda mums judėti toliau ir stengtis atrasti vis geresnių pasiūlymų, kuriais galime dalintis su Jumis.

NĖRA KOMENTARŲ