Lėktuvo bilietai iš Madrido į Maldyvus tik 261 euras!

Šią neįtikėtiną akciją mums siūlo aviakompanija Iberia. Reiktų atkreipti dėmesį, jog yra tarpinis sustojimas Londone, kur keisis oro uostas iš kurio bus skrendama į Maldyvus. 

Maldyvai daugeliui yra rojaus kampelis, kurį aplankyti neatsisakytų turbūt nei vienas. Žydras vanduo ir baltas paplūdimio smėlis, kas gali būti geriau?  Būtent tai ir siūlo mums šį  keliautojų  taip mėgstama atostogų kryptis.  Šalis sudaryta iš daugiau nei tūkstančio mažų salelių, kurios susiskirsčiusios į 26 žiedus.
Maldyvuose vyrauja tropinis, karštas klimatas, kuriame vyrauja du sezonai: tai sausasis trunkantis nuo lapkričio iki kovo ir lietingasis nuo birželio iki rugpjūčio. Geriausias metas atostogauti Maldyvuose yra gruodžio - balandžio mėnesiais, kai vyrauja sausasis laikotarpis. Be abejo Maldyvuose yra gausybė nuostabių koralinių rifų, kurie vilioja nardytojus iš viso pasaulio. Geriausias nardymui laikotarpis yra lapkritis, balandis.

Maldyvai yra tobulas pasirinkimas mėgstantiems tiesiog ilsėtis paplūdimyje ir grožėtis povandeniniu pasauliu. Čia dažnai sutiksite poras, kurios leidžia savo medaus mėnesį. Be viso grožio čia taip pat rasite skanių jūros gėrybių patiekalų, bei turėtumėte nenustebti, jei pastebėsite  kokį nors garsų žmogų ar pasaulinę žvaigždę, nes čia jų tikrai netrūksta!

Skrydžio data: Lapkritis, gruodis.
Pigius bilietus į Maldyvus rasite paspaudę šią nuorodą
Untitled

Norėdami nusipirkti pigius lėktuvo bilietus, siūlytumėme nedvejoti – kuo pasiūlymas geresnis, tuo bilietai bus greičiau išpirkti. Jeigu Jus domina kitos kelionių kryptys ir norite sužinoti pigiausių bilietų pasiūlymus bei turite klausimų, prašome kreiptis nurodytais kontaktais. Pasistengsime su Jumis kuo greičiau susisiekti ir pasiūlyti Jums geriausius variantus.
Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį. Kadangi mes neimame jokių mokesčių už teikiamas akcijas ir pigių lėktuvo bilietų paieškas, būtume labai Jums dėkingi jei viešbučius rezervuotumėte per mūsų booking.com paieškas kurias rasite kiekvienos naujienos apačioje.  Tai padeda mums judėti toliau ir stengtis atrasti vis geresnių pasiūlymų, kuriais galime dalintis su Jumis.


Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI