Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Tiesiog neįtikėtinai pigūs lėktuvo į bilietai iš Švedijos sostinės į Kanados miestą - Torontą! Skrydžiai į Torontą vykdomi iš Stokholmo su trumpu sustojimu Reikjavike.

Torontas – didžiausias Kanados miestas. Torontas  išsidėstęs šiaurinėjeOntarijo ežero pusėje. Šis miestas laikomas geriausia ir patogiausia vieta kokybiškam gyvenimui. Kultūringas, sportiškas gyvenimas pritraukia dešimtis tūkst. keliautojų ir daro Kanados metropolį vienu iš populiariausių turizmo miestų. Viena iš garsesnių vietų esančių šalia miesto yra Niagaros kriokliai, kurie nutolę nuo miesto per 120km.

Kadangi mieste gyvena daug skirtingų tautybių žmonių, todėl  Torontas gali pasigirti ypatingai turtinga virtuve, kurioje yra net ir mažai žinomų etninių grupių patiekalų. Kiek keista tai, kad dauguma populiarių maitinimo įstaigų yra ne pačiame miesto centre, o šiek tiek nuo jo nutolę. Taip pat ir su klubais, nemažai jų yra ne centre, o tam tikrose gatvėse, zonose. Kanadietiškas Niujorkas tikrai nei vieno nepaliks abejingo!

kanadaSkrydžio data

12.02 - 12.11
12.02 - 12.10

Norėdami nusipirkti bilietus ar pakeisti kelionės datą, tai galite padaryti paspaudę šią nuorodą

torNorėdami nusipirkti pigius lėktuvo bilietus, siūlytumėme nedvejoti – kuo pasiūlymas geresnis, tuo bilietai bus greičiau išpirkti. Jeigu Jus domina kitos kelionių kryptys ir norite sužinoti pigiausių bilietų pasiūlymus bei turite klausimų, prašome kreiptis nurodytais kontaktais. Pasistengsime su Jumis kuo greičiau susisiekti ir pasiūlyti Jums geriausius variantus.

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį. Kadangi mes neimame jokių mokesčių už teikiamas akcijas ir pigių lėktuvo bilietų paieškas, būtume labai Jums dėkingi jei viešbučius rezervuotumėte per mūsų booking.com paieškas kurias rasite kiekvienos naujienos apačioje.  Tai padeda mums judėti toliau ir stengtis atrasti vis geresnių pasiūlymų, kuriais galime dalintis su Jumis.


Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI