Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Pigios atostogos Balio saloje, Indonezijoje! Lėktuvų bilietai skrendant iš Varšuvos kainuoja - tik nuo 395 eurai! Gera žinia ta, kad skrydis tiesioginis, į kainą įskaičiuotas 20 kg registruotas bagažas, o pats skrydis jau neužilgo!

Balio sala yra bene populiariausia bei garsiausia Indonezijos sala, traukianti turistus iš viso pasaulio! Daugiau apie ją sužinosite, pažiūrėję video po apačia.

Kelionės data:

Rugpjūčio 19 - Rugsėjo 3

Kur pirkti lėktuvo bilietus?
Norėdami nusipirkti bilietus ar pakeisti kelionės datą, tai galite padaryti paspaudę šią nuorodą.

bali

Kur nakvoti? 

Parinkome puikią vietą pragyvenimui Balio saloje! Pagal kainos ir kokybės santykį, tai vienas geriausių pasirinkimų Booking.com sistemoje. Kadangi tai savarankiška kelionė, žinoma viešbutį galima keisti į dar pigesnį.

balisvies

Norėdami nusipirkti pigius lėktuvo bilietus, siūlytumėme nedvejoti – kuo pasiūlymas geresnis, tuo bilietai bus greičiau išpirkti.

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.


Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ