Po 8 eurus bilietai jau išpirkti. Sekite mus facebooke ir sužinosite naujienas pirmi

Labai pigūs lėktuvo bilietai iš Kauno į Danijos sostinę - Kopenhagą! Su visais mokesčiais tik nuo 8.48 euro. Paskubėkite, liko tik keletas bilietų už tokią kainą.

Kopenhaga (senaja danu kalba - pirklių miestas) yra Danijos sostinė yra didžiausias miestas šalyje. Čia sutelkta didžioji  dalis šalies  pramonės. Kopenhaga yra viena seniausių Europos sostinių su didžia paveldo istorija. Čia tikrai turės ką veikti istorijos mėgėjai, nes muziejų čia netrūksta. Be to būdami Kopenhagoje galite nukeliauti į kaimyninę Švediją, nes nuo Kopenhagos iki Švedijos miesto Malmės yra nutiestas tiltas su tuneliu.Tai vienas ilgiausių statinių Europoje, tik keliasdešimt kilometrų ir Jūs jau kitoje valstybėje.

Lankytinos vietos Kopenhagoje:

Naujojo Karlsbergo Glyptoteka muziejus;

Gelbėtojo bažnyčia;

Frederiksbergo sodai;

Naujasis Uostas;

Danų Rezistencijos muziejus;

Rosenborg pilis:

Nacionalinis muziejus.

 

Skrydžio data:Kovo 22 - 30

Skrydžio maršrutas: Kaunas - Kopenhaga - Kaunas

Norėdami nusipirkti bilietus ar pakeisti kelionės datą, tai galite padaryti opodo.com svetainėje. Jei turite klausimų, visada galite kreiptis kontaktais nurodytais kontaktų skiltyje

kop

Norėdami nusipirkti pigius lėktuvo bilietus, siūlytumėme nedvejoti – kuo pasiūlymas geresnis, tuo bilietai bus greičiau išpirkti. Jeigu Jus domina kitos kelionių kryptys ir norite sužinoti pigiausių bilietų pasiūlymus bei turite klausimų, prašome kreiptis nurodytais kontaktais. Pasistengsime su Jumis kuo greičiau susisiekti ir pasiūlyti Jums geriausius variantus.

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį. Kadangi mes neimame jokių mokesčių už teikiamas akcijas ir pigių lėktuvo bilietų paieškas, būtume labai Jums dėkingi jei viešbučius rezervuotumėte per mūsų booking.com paieškas kurias rasite kiekvienos naujienos apačioje. Tai padeda mums judėti toliau ir stengtis atrasti vis geresnių pasiūlymų, kuriais galime dalintis su Jumis.Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI